Anasayfa / GENEL / Erdoğan Mustafa Koç ile o gün ne konuştu?
erdogan-koc2

Erdoğan Mustafa Koç ile o gün ne konuştu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vefatından bir gün önce kendisini ziyaret eden Mustafa Koç için, “Son akşam beraberdik. Şakalaştık” dedi.


Kader planı işliyor. Yaşa falan bakmıyor. Ne bir an ileri, ne bir an geri. Bir gün önce iki kardeş Mustafa ve Ali Bey bendeydiler. Hatta şakalaştık. Kilo verme meselesini konuştuk. Hatta latife yaptım ‘Ne yaptın alkolu azalttın mı’ diye ‘azalttım’ dedi, ‘hepten bırak’ dedim. Sayın Koç’un gerek savunma sanayiine yönelik, komşu ülkelerle yapılacak ticari ilişkileri konuştuk. Bu sürece yönelik de daha neler yapılabilir noktasında özellikle Altay tankı projesini onlara vermiştik, onları konuştuk.

TELEVİZYONU AÇTIĞIMDA ŞOK OLDUM

Sabah kalkıp televizyonu açtığımda bu haberi görünce doğrusu ben de şok oldum. Anında Ali Bey’i aradım, Rahmi Bey de yanındaydı. Kendilerini Allah’tan rahmet diliyorum, ailelerine sabırlar diliyorum. Gerçekten Türk sanayisinde son 12-13 yılda Koç Grubu’nda olumlu performans sergilediler. Kendilerine rahmet temennisinden başka bir şeyimiz yok. Pazar günü inşallah defnedeceğiz, biz de cenaze merasiminde bulunacağız.

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir