Anasayfa / GENEL / Erdoğan Mahmut Efendi’yi ziyaret edip duasını aldı
mahmut-efendi4

Erdoğan Mahmut Efendi’yi ziyaret edip duasını aldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Ağa Cemaati’nin manevi önderi Mahmut Efendi’yi ziyaret etti. Mahmut Ustaosmanoğlu’nun Beykoz’daki ikametgahında gerçekleşen ziyaret 2 saat sürdü. Başbakan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da yer aldığı ziyarette Cübbeli Ahmet Hoca da hazır bulundu.

Başbakan Recep tayyip Erdoğan, Konya dönüşünde sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan, İsmail Ağa Cemaati’nin manevi lideri Mahmut Efendi’yi ziyaret etti. Mahmut Efendi’nin Beykoz’daki evinde gerçekleşen ziyaret iki saat sürdü ve Başbakan Erdoğan’a, Emine Erdoğan ile kızı Sümeyye Erdoğan da eşlik etti.

İsmail Ağa Cemaati’ne yakınlığı ile bilinen Marifet Derneği, ziyaret ile ilgili “Yaklaşık 2 saate yakın çok samimi muhabbet ortamında geçen bu ziyarette değerli Başbakanımız, Efendi Hazretlerimiz’den dua ve himmet talep ettiler. Efendi Hazretlerimiz de kendisine hayır duada bulundular” denildi.

Erdoğan’ın Mahmut Efendi’ye yaptığı ziyarette kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün de hazır bulunduğu öğrenildi.

Başbakan Erdoğan’ın ziyaretinde Mahmut Efendi’den hayır duası istediği öğrenildi.

(Yeni Şafak)

MEDYAGUNDEM

erdogan6

“Like”ları patlatan kareler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün resmi Instagram ve Facebook hesaplarından özel kareler paylaştı. Cumhurbaşkanlığı Tarabya …

erd

Birlikte omuzladılar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün amcası Abdurrahman Külünk’ün cenaze törenine katıldı.Kılınan cenaze …

erdogan5

Dünyada lider evde dede

Referandum için çalışmalarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, evde torunlarına zaman ayırmayı ihmal etmiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın …

1 Yorum yapıldı

  1. 8.10 oyumu Anadolu’nun yiğit evladı, güzel insan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdim. Mutluluktan uçuyorum.

    Mukayese bile edilemez de bir Mahmut Efendiye bakın bir de sahtekar nursuza bakın, hiç Peygamber çekicinden geçmişe benziyor mu? Onların yüzüne bakın oradan tanırsınız diyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir