Anasayfa / GENEL / Erdoğan karşıtlığının nasıl bir faşist kafa ürünü olduğunun kanıtı haber!
yavuz

Erdoğan karşıtlığının nasıl bir faşist kafa ürünü olduğunun kanıtı haber!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk resepsiyonuna muhtardan öğrenciye, engelli vatandaştan erbaşa kadar herkesi davet edip hepsiyle tek tek tokalaştı. Ama halkın iradesini tanımayanlar, bu barış mesajını görmedi. Erdoğan ile beraber Yemen Türküsü’nü söyleyen Yavuz Bingöl’ü adeta linç etti.

Türkiye’nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Başkomutan” sıfatıyla Çankaya Köşkü’nde verdiği ilk 30 Ağustos resepsiyonunda, AK Parti Kongresi’nde dediği gibi 77 milyona el uzattı. Köşk’ün bahçesinde düzenlenen resepsiyona siyaset, iş dünyası, sanat ve spor camiasından 3 bin 500 davetli katıldı. 
ELİTLERİN RESEPSİYONU DEĞİL
Erdoğan “77 milyona elimi uzatıyorum” sözünü kanıtlarcasına 30 Ağustos Resepsiyonu’nda toplumun tüm kesiminden gelen davetliler ile tek tek tokalaştı. Holding patronundan muhtara, Genelkurmay Başkanı’ndan rütbesiz askere kadar herkes ilk kez bir Köşk resepsiyonunda temsil edildi. Öğrenci, sporcu, sanatçı, işadamı, asker, sivil, bürokrat, siyasi, engelli, aktör ayrımı yapmayan Erdoğan, “Milletin Başkanı” olduğunu gösterdi.

HER BÖLGEDEN BİR MUHTAR GELDİ
Konuklar arasında Aydın Doğan, Ali Sabancı, Jak Kamhi, Bülent Eczacıbaşı gibi iş dünyasının ağır toplarının yanı sıra engelli vatandaşlar, yedi bölgeden temsilen muhtarlar ve genç öğrencilerin de bulunması dikkat çekti. Erdoğan adeta, toplumun tamamını kucakladığı mesajını resepsiyonda veriyordu. Gençler ve engellilere özel ilgi gösteren Erdoğan sanatçıları da kırmadı. Onlarla tek tek poz verdi. Resepsiyonda Zafer Bayramı’nın şarkısı olarak bilinen ve Atatürk’ün de en çok sevdiği eserlerden olan Yemen Türküsü çalınırken, Erdoğan da sanatçı Yavuz Bingöl ile beraber bu türküye eşlik etti. Bu sahne resepsiyonun en renkli anları olarak kayıtlara geçerken, daha önce Erdoğan’ın iftar davetine katıldığı için eleştirilen Yavuz Bingöl yine nefret söylemlerinden nasibini aldı. Yavuz Bingöl’ün Cumhurbaşkanı’yla düeti, bazılarını bir kez daha rahatsız etti.

HALK İRADESİNİ TANIMIYORLAR
Atatürk’ün mekanında, O’nun en çok sevdiği türkünün seslendirilmesi Türk halkının iradesini kabullenemeyen kesimleri yeniden sinirlendirdi. Her fırsatta kendi yaşam özgürlüklerine yapılan müdahaleden ve hükümet merkezli mahalle baskısından şikayet edenler, Bingöl’ü hedef tahtasına koydu. Sanatçıya telefonu ve sosyal medya üzerinden gönderilen hakaret ve tehdit dolu mesajlar, “Bu ne yaman çelişki” dedirtti. Yavuz Bingöl, kendi meslektaşlarından bile tepkiler alırken, bu haksız saldırıdan bunaldı. Telefonlarını kapatıp mahalle baskısından kaçmak ve kafasını dinlemek üzere annesinin evine kapandı.  (TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

1 Yorum yapıldı

  1. bu sanatçı tayfası da amma korkuyor bu mahalle baskısı denen şeyden biraz cesaret yahu herkezin anlayacağı bir dil vardır yapıştırın cevabı gitsin ne ağlıyorsunuz. Amerikadaki yahudi lobisinden daha güçlü değil ya bu şerefsizler kaldı ki orada bile israil karşıtı duruş sergileme cesaretine sahip sanatçılar çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir