Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz yazdı! İsrail’in kucağındaki cemaatle İngiltere’nin kucağındaki İP’in kutsal operasyon kardeşliği!
erdem-yavuz75

Erdem Yavuz yazdı! İsrail’in kucağındaki cemaatle İngiltere’nin kucağındaki İP’in kutsal operasyon kardeşliği!

Kutsal Operasyon Kardeşliği
ERDEM YAVUZ YAZDI
twitter.com/erdemyavuz549
Kudüs’teki kutsal Süleyman Tapınağı bilindiği gibi Kral Süleyman tarafından, Masonluğun atası sayılan Hiram Ustaya inşa ettirilmiş, Tapınak hem Yahudiliğin kurtuluşunun, hem de İsrail Krallığının simgesi.
İşte adını Kral Süleyman’dan alan ve GÜNEY’DEKİ BİR ÜLKEYİ SEVEN bizim Pensilvanya BÜLBÜLÜ TOP-SÜLÜ ne demiş, bir bakalım..
– BDP dahil İmralı Karşıtı herkes ABD’de bir araya geliyor.
– Güneydeki sevdiğim ülke (İsrail)  ile ABD’li Neoconlar APO’yu bertaraf edecekler.
– Silahlı ve çatışmalı dönem tekrar gelecek.
– BARZANİ bertaraf edilecek.
Vay anasını.. CİA-MAAT’ın Kabus Planına bakın..
Çözüm Süreciyle PKK kartı elinden alınan İngiltere ile İsrail’in, PKK’nın Türkiye’ye tekrar silah sıkmasını istediğini de biliyorduk, bu işi Cemaate ihale ettiğini de.. 
Lakin, bu kadar alçakça itiraf edeceklerini tahmin etmiyordum.. Süreci baltalamak için KCK tutuklamalarını boşuna yapmadılar, 7 Şubat Kalkışmasını da..
Yıllarca APO’nun akıttığı kandan beslenen İŞÇİ PARTİSİ, AYDINLIK Gazetesi üzerinden APO’yu itibarsızlaştırma operasyonu çekiyor son zamanlarda, bizim TOP-SAKAL’larla birlikte..
APO’yu savunduğum falan yok.. Lakin PKK’nın başında katliam emirleri verdiği 90’lı yıllarda bir APO SEVER olan ve ABD ile İNGİLTERE’YE ÇALIŞAN Doğu PERİNÇEK’in yayın organı İkibine Doğru Dergisi (O zamanlar Aydınlık yerine  haftalık dergi olarak çıkıyordu, İngilizler parayı bastırınca matbaa aldılar)  o yıllarda KÜRT ÖNDERİ BİJİ SEROK APO diye propaganda yapıyordu..
Yeni Nesil Gençler bilmezler bunu.. Öğrensinler.. Atatürk’ün adını ağızlarından düşürmeyenlerin, geçmişte nelere alet olduklarını anlasınlar..
İsrail’in kucağındaki Cemaat ile İngiltere’nin kucağındaki İşçi Partisi (Yanlış anlaşılmasın, Londra’daki Labor Party’den değil, İngiliz Perinçek’in İşçi Partisi’nden bahsediyorum), PKK’nın silahlara tekrar sarılması için Kutsal Operasyon Kardeşliği oluşturdular kısacası.. 
APO ile PKK’nın arasını açarak, Çözüm Sürecini sekteye uğratmak ve PKK’nın tekrar KANLI EYLEMLERE başlamasını amaçlıyorlar.. Yani kan dökmeyen APO’ya ekmek yok Kutsal Operasyon Kardeşliği’nde. 
cemaat-ip
BDP’deki bazı saftiriklere de ‘Kan dökün, Hükümeti Yıkın, Bağımsızlık alınca APO çıkacak’ dediklerini duyuyoruz. Ne de olsa yerin kulağı, Pensilvanya’nın BÜLBÜLÜ, Perinçek’in de GÜLLERİ var.
Bu evliliğin ilk meyvesi de KARŞI GAZETESİ oldu.. Parayı Pensilvanya’da sattıkları Ananaslardan elde ettiler. Cemaat’in Işık Evlerinde yetiştirilen ama şimdilerde Anti-Kapitalist takılan uyuyan hücrelerden Eren Erdem’i de gazetenin beyni yaptılar. Diğerlerini de figüran.
Ergenekon ve Balyoz Operasyonları için kullanılan Taraf gazetesinin operasyonel misyonu bitti zira.. Yakında 18’lik gençler için bir mastürbasyon gazetesine dönüşür..
Birkaç ay sonra da Cemaatçi yargıçlar Doğu Perinçek’i serbest bırakır ve Perinçek te Pensilvanya’da Gülen’le BİAT fotoğrafı çektirir. Şaşırmayın canım.. Ne de olsa İngiltere’ye çalıştığında APO ile çektiriyordu..
Neyse, APO’ya çakan çakana, Sağ taraftan CİA-MAAT, Sol taraftan da İşçi Partisi ve Ulusalcılar çakıyor..
ÖCALAN’ın Kandil üzerindeki etkisini ve saygınlığını önce çatlatıp, sonra da kırmak için, montaj kaset hazırlama dahil ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.. Zira PKK’nın tekrar silaha sarılmasının önündeki tek engel APO..
CİA-MAAT-İşçi Partisi Kardeşliğinin, Apo’nun İmralı’daki namahrem montaj kasetlerini yayınlayacak kadar gözünün karardığı söyleniyor.. Dikkat…

MEDYAGUNDEM

perincek

Bu yürüyüş CHP’nin bonzaisidir!

CHP’nin Adalet Yürüyüşü adı altında PKK ile birlikte yürüdüğünü söyleyen Doğu Perinçek, yüzde 49’un yüzde …

perincek

Ha Perinçek ha teröristbaşı Feto!

Maocu Perinçek hayır için söylenmedik yalan bırakmadı. Şimdi de tıpkı teröristbaşı Fetullah Gülen gibi fetva …

perincek3

Bu iş gazetenden gaz vermekle olmaz ‘Piyonçek’

Referandum çalışmaları kapsamında partisinin Muş’ta düzenlediği mitinge katılan Perinçek, az sayıda kişiye hitap etti. Vatan …

2 Yorumlar

  1. Kutsal Kase (Holy Grail)

    Son Akşam Yemeğindeki Kutsal Kaseden (Holy Grail) içenlerin aynı deliğe işemelerinin resmidir.

  2. Şuna bakın, TopSülo vatanı, milleti, devleti bir ananas parasına Siyonizm’e feda edebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir