Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz yazdı! İsrail top sakalları sattı!
erdem-yavuz60

Erdem Yavuz yazdı! İsrail top sakalları sattı!

SONUN BAŞLANGICI
ERDEM YAVUZ YAZDI
twitter.com/erdemyavuz549
Neydi derdiniz, size ne yetmedi de ülkeyi böylesi bir gerginliğe soktunuz. Başbakan’ın dediği gibi ne istediniz de verilmedi. Ancak son pişmanlık fayda etmeyecek. Fanus içinde korunduğunuzu düşündüğünüz dünyanız başınıza yıkılacak.
Bak işte tetikçi topsakallarınızdan biri yazmış bugün “Devletin Cemaati yıkma-parçalama ve yok etme planını”. İlk kez topsakalın bir yazısının doğru olmasını umuyorum. Hadi karşı koyun bakalım. Korkunun ecele faydası yok.
Bakın size bir şey söyleyeyim. İsrail kendi çıkarı için her şeyi satar. Kimsenin gözyaşına da bakmaz. Cemaati de satacak. Arkasında durmayacak Cemaatin. Boşuna sızdırmadılar Türkiye ile İsrail’in Mavi Marmara konusunda görüşmelere devam ettiğini.
İsrail, topsakallar hakkında neler vermeye başladı neler. Bir sabah devlet kapılarını çalıp, Emniyete götürülmelerinin ardından ortaya çıkacak olan fotoğraflar ve dinleme tapelerinden daha iyi anlayacağız İsrail’in neler verdiğini…
Zaten Cemaat, Neo-Ergenekoncu bu yapının kendisine de zarar verdiğini gördü, geri adım atmaya ve Hükümetle sulh sağlamak için kanal arayışına girdi. Bu safraları bünyesinden atıp, itaat edecek.
İntikam yemeği soğuk yenir. Ok yaydan çıktı bir kere ve hedefe doğru ilerliyor. Devlet inisiyatifi aldı en nihayet. Kendisine yapılan haksızlığın ve operasyonun boyutunu daha net algıladı ve devlete yakışır şekilde tedbirlerini almaya başladı.
İkinci dünya savaşı sıralarında Almanya, ABD’nin Atlantik üzerinden İngiletere’ye yaptığı askeri yardımı kesmek için Bismarck adında çok büyük savaş gemisi inşa etti. Bu savaş gemisi o kadar büyüktü ki İngiltere, gemiyi batırmak için 7 kruvazör ve binlerce askerini feda etti. Savaşın kazanılmasında bu geminin batırılmasının etkisi sonrada daha da iyi anlaşıldı.
17 Aralık Operasyonu ve Gülen tarafından yapılan Beddua ile Cemaat gemisi de en sonunda kayalıklara çarptı ve su almaya başladı, yakında batacak. Benim merak ettiğim gemiyi ilk önce kimlerin terketmeye başlayacağı. Bir tahminim var ama daha sonra söyleyeceğim. 
Bu arada topsakalları almış bir telaş, “verdiğiniz sözlerde durmuyorsunuz” diye homurdanmaya başlamışlar abilerine. Bazıları ABD ve İngiltere’de oturma izni almaya çalışıyormuş. 
Bazıları da Cemaatin Bank Asya gibi ekonomik iştiraklerinde üst düzey görev istiyorlarmış. Bank Asya için kurduğunuz tezgahlar, yıktığınız ocaklar unutulmadı tabi, bunlarında hesabı sorulacak ayrıca..
Neyse, talep çok olduğundan Pensilvanya’daki hocadan torpil arayışlarına bile girmişler. “Öküz öldü ortaklık bozuldu” yakında kardeşler arasında mal paylaşımı savaşı da başlar.
Ah, Cemaat ah ne hallere düştün. Vah vah, nasıl oldu da İsrail’in güdümüne girdin. Anlamak zor. Yıllar yılı ilmek ilmek ördüğün sistem ve yetiştirdiğin altın nesil çatırdamaya ve yıkılmaya başladı.
Şimdi arınıp, İman edip, devletine yeniden hizmet vakti. Pişman ol ve af dile. Devlet Büyüktür. Bağışlayıcıdır. El Öpenlerin Çok olsun..

MEDYAGUNDEM

karadavi

Kudüs ümmetin davasıdır

İsrail’in Kudüs’te yaptığı, terör olayları sırasında 3 Filistinli şehit oldu, İslam coğrafyası bu zulme son …

israil

İşgalci İsrail’den alçak müdahale

Kudüs’te cuma namazı sonrası yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Filistinli sayısı üçe çıktı. İsrail güçlerinin, işgal …

tepki

Türkiye Mescid-i Aksa için ayakta

Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın İsrail tarafından ibadete kapatılmasına yurt genelinde gösteriler ve basın açıklamalarıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir