Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz tetikçi gazetenin belge oyununu deşifre etti!
erdem-yavuz53

Erdem Yavuz tetikçi gazetenin belge oyununu deşifre etti!

HAYDİ TOPSAKALLAR TIRAŞA…
ERDEM YAVUZ YAZDI
twitter.com/erdemyavuz549
Bir dershanedir gidiyor. Neymiş efendim dershaneler çok faydalıymış, eğitim sisteminin açıklarını kapatıyormuş, vesaire vesaire… Aylık 200 milyon liralık gelirden olmak istenmiyorlar, o nedenle karşı çıkıyorlar. Tamamen duygusal anlayacağınız.
“Eceli gelmiş köpek cami duvarına işer” misali bizim topsakallar da, emniyet istihbarattaki ağabeylerinin klonladığı bilgiler üzerinden gündem yaratmaya, güya Hükümetin 2004 MGK kararlarını uygulamak için MİT eliyle Cemaati fişlediği yaygarasını koparıyorlar.
Yersen. Gerçi halk yemiyor. Kim yiyor ben size söyleyeyim. “Düşmanımın düşmanı dostumdur” diyen ulusacılar, Suriye yanlısı solcular ve bizim Ay-Tınnlar yiyor, hem de ellerini ovuşturarak, daha çok belge yok mu, belki Hükümet düşer diyorlar açık açık. Çünkü halktan umutlarını kestiler, asker zaten darbe yapamıyor. Bunlara bir vesayet lazım. Alışmışlar bir kere, hani derler ya alışmış kudurmuştan beterdir diye…
Vesayetin kucağına oturma alışkanlığı kazanmış bu güruh, yeni vesayet olarak gördüğü cemaatin kucağından medet umuyor ve oturmaktan da hicap duymuyor. Lakin seçimler sonrasında bu ittifak da bozulacak, ama bizim ulusalcılar, Suriye yanlısı solcular ve Ay-Tınnlar başlarına ne geldiğini 9 ay 10 gün sonra anlayacaklar…
Her neyse, bizim topsakalların ellerindeki sermaye bitti, bavulundaki malzemeler azaldı, akılları da çarşafa dolanmaya başladı. Baksanıza 13 Haziran 2013 tarihinde Taraf’ta yayınladığı, üstelik buzlayarak sansürlediği iddiayı bu sefer tam sayfa yayınlama ihtiyacı duymuş.
Ellerindeki cephane bitmiş anlaşılan, eskiden tedavüle koydukları iddiaları çevirip çevirip tekrar yayınlıyorlar. İkinci maddeye dikkat edin. Cümleler de, tarih ve sayı da aynı.
erdem-taraf
erdem-taraf1
Yakında insan içine çıkamayacaklar. Ele güne rezil olacaklar. Arsız olduklarından pek umursamıyorlar bu durumu ama üzülmeyin topsakallarım, gelin bana ben topsakallarınızı tıraş eder, böylece dışarıda tanınmamanızı sağlarım.
Haydi topsakallar traşa…

MEDYAGUNDEM

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

kiraz

Yine Anadolu Adliyesi yine skandal karar

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde 31 Mart 2015 günü DHKP-C’li teröristlerce hain bir şekilde şehit edilen Cumhuriyet …

taraf

FETÖ paçavrasının sahibi için yakalama kararı

FETÖ tetikçisi Taraf’ın imtiyaz sahibi Başar Arslan hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Yapılan incelemede ise Arslan’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir