Anasayfa / ANALİZ / Erdem Yavuz Neo-Ergenekoncu Altın Nesil’i deşifre etti!
erdem-yavuz56

Erdem Yavuz Neo-Ergenekoncu Altın Nesil’i deşifre etti!

NEO-ERGENEKONCU ALTIN NESİL
ERDEM YAVUZ YAZDI
twitter.com/erdemyavuz549
Fethullah GÜLEN’in yıllar yılı ektiği Altın Nesil’in tohumları meyve vermeye başladı dünyanın dört bir tarafında, bu meyvelerden biri de Kanada Toronto’da yaşıyor. Kabak kod adlı Faruk Arslan adıyla.
Camia içinde dar bir kadro tarafından Kabak takma ismiyle de bilinen Faruk Arslan, Fethullah Hoca’nın dizinin dibinden ayrılmadığı için onun gübresinden beslenme ayrıcalığını yaşıyor.
Sadece Hoca’nın değil, önemli ajanlarını anavatanlarından uzak tutmasıyla meşhur Mossad’ın verdiği taze inek tezeği ile de beslenen Faruk Arslan yine, küresel Neo-Ergenekon çetesinin Türkiye’deki elemanları Mehmet Baransu, Önder Aytaç, Tuncay Opçin ve Emre Uslu ile yurtdışındaki gizli toplantılarda aldığı topsecret eğitimlerin ardından, sosyal medyada bir anda piyasaya giren @sosyalpencere kullanıcısı Yasin Kesen’i de besliyor.
erdem-yavuz
Nasıl mı, işte Faruk Arslan’ın 14 Aralık’ta yazdığı talimatnamesi http://www.farukarslan.com/genel/mitdeki-istihbarat-baronlari/ ve Mehmet Baransu’nun şak diye yapıştırdığı bugünkü yazısı. “Kopi-pest” gazeteciliğine ne kadar güzel bir örnek. Feyz almış canım. Esinlenmiş sadece.!
Korkudan Türkiye’ye gelemeyen Kabak kod Faruk Arslan, Türkiye’nin anayasal kurumlarını nasıl da tehdit etmiş küstahça.
Kimsin kardeşim sen, gelsene Türkiye’ye yiyorsa. Kendini güvende zannediyorsun İsrail’in sıcak kucağında ama öyle değil.
Kanada’nın banliyölerindeki sinemalarda popcorn yiyip, Starbucks’ta kafeinsiz Caffè Americano içmeye benzemez bu işler. İşlediğin suçların hesabını verirsin bugün yarın Türk adaletine.
Hoca da bu arada, bir yandan Zaman ve Aksiyon okuyan, Samanyolu seyreden, camiaya maddi destek sağlayan ve AKP’ye oy veren mütedeyyin kitleye yönelik “Hükümetle kavga etmiyorum” anlamına gelen ılımlı mesajlar verip savaşa son diyor, diğer yandan da İsrail’e ajanlık eden Faruk Arslan gibi Altın Nesil meyveler üzerinden, aba altından sopa gösterip, Hükümetin ve fişleme yaptığını iddia ettikleri devletin kurumlarının yargılaması gerektiğinden bahsederek, “Savaşa devam” diyor.
Son Altın Nesil Ürünü Yasin Kesen de piyasaya hızlı giriş yapanlardan. Hizmet’i eleştiren basın mensuplarının enselerinde boza pişirerek, onları tehditle sindiren Post Medya adlı internet sitesinde bir analiz yayınlamış Başbakan’ın Küfürbaz Müşavirleri diye, devamı gelecek diye de tehdit ediyor kuş beyniyle..
Hem fişlemeden şikayetçi olup, yargıya yol göster, hem de işi gücü bırakıp, Twitter’da Hizmeti eleştirenleri fişleyip, afişe et, bu ne yüzsüzlük, arsızlıktır anlamak zor, ar damarı çatlamış bunların, hukuku istedikleri gibi eğip, bükmeleri bunlara sonsuz bir ego vermiş anlaşılan, kafaları bulutlara değiyor artık ne içiyorlarsa.
Deşifre oldunuz, bu Halk Sizi 2002’de diğerlerine yaptığı gibi ÇÖPLÜĞE süpürecek. Süpürgenin kimin elinde olduğunu çok iyi bilirsiniz. Görüş gününüz yakınlarda..

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

uslu1

FETÖ’nün kuduz köpeği dolandırıcı çıktı!

Emrullah Uslu’nun, master ve doktora eğitimi bahanesiyle yurt dışında geçirdiği süre boyunca devlete yüklü borç …

3 Yorumlar

  1. Sayin site yoneticisi Avustralyada yasayan bir Turk olarak Faruk Aslanin yazisini sizin sayenizde ogrenmis oldum tesekkurler. Faruk Aslanin yazdiklari dogruysa vay halimize. Yazdiklari gorunenlere gore mantiksiz degil.

  2. Değerli kardeşler,

    Hizmetin bir gönüllüsü olarak bir müddettir sitenizi takip edip istifade etmeye çalışıyorum. Bu olaylar patlak vermeden önce de hizmete ait eleştirilerinize gönlümce kardeş tavsiyeleri nazarıyla bakıp, sizlerin gözünden anlamlandırmaya çalışıyordum. Fakat bu tür haberlerle işi şirazesinden çıkarmak yakışmıyor. Ne hizmetteki arkadaşların yaptıkları ne de sizin yaptıklarınız katiyyetle yakışmıyor. Bizler kardeşiz. Hocaefendiyi böyle bir şekilde resmetmeniz hakikaten çok uygunsuz olmuyor mu? Cemaatin içinde var olan bir takım sıkıntıların hepsini O’na yüklemeniz uygun mu? Bu millet HE’yi 50 senedir tanıyor yeni değil. Yarın birgün yine birlikte oturup birlikte kalkılacak. Sel gider kumu kalır. Değmez bunları yaptıklarınıza, her iki tarafta Ahirette hesaplaşırken bari siz hesapta zorlananlardan olmayın. Kardeşlerim, yine de siz bilirsiniz. Muhabbetle

  3. Canadaturk gazetesinde yazan bu meczup kabak faruk, (tuncayin mut’a nikahli partneridir) daha dune kadar yalakavari hukumeti ovuyordu..omurgasiz bunlar..hasan yilmaz gazetenin sahibi ve fitnenin basidir.. gazetesi, yeni hayat, sinews ve bizimanadolu ile mut’a nikahi kiymis toplu ayin yapmaktalar artik kim sakirt kim ulusalci-kck li oldu bilemem..sizden ricam; diyanetin camisi Pape camisinin bu ahlaksiz gazete canadaturk pacavrasini camiye sokmamalari gerekmektedir cunku Imam Hamdi Karahan, diyanetin yani devletin resmi gorevlisidir, ve cami icine gayri ahlaki, murted canadaturk gazetesini cami icine sokmamalidir. (lutfen diyanet isleri reisine ihbar edin) bu hashasiler gitsin cemaat-i ahmediyye yani kadiyanilerin mekanlarina sapik gazetelerini koysunlar cunku gulam ahmet gibi bu gulam feto da kendini Hz. Isa (aleyhisselam) sanmakta ve kufre dusmektedir…bu yorumcularin coguda kanadada bulunmus ikiyuzlu-takiyyeci hashasi cetesidir bakmayin bu esrarkeslerin boyle yazdiklarina…

    bkz. canadaturk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir