Anasayfa / GENEL / En çok tweet Polat’ın dönüşü için atıldı
polat-vadi-tweet

En çok tweet Polat’ın dönüşü için atıldı

MEDYAGÜNDEM-  atv’nin ve tüm Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yine konuşulmaya, merak uyandırmaya devam ediyor.

Dizinin iki hafta önce yayınlanan 175. bölümünde; Polat Alemdar’ın Suriye’deki bir operasyonda patlama sonucu öldü zannedilmiş, ölümü savcı Leyla tarafından ilan edilmişti. Polat Alemdar’ın fanları bu duruma oldukça üzülse de, akıllarda Polat’ın ölüp ölmediği soru işareti olarak kalmıştı.

17 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan 178. bölümünde ise Polat’ın ortaya çıkışı tüm dizi fanlarını sevince boğdu. Twitter’da Polat’ın geri dönüşüyle ilgili birçok “tweet” atıldı. Bölüme özel belirlenen Twitter etiketi; “#polatgeridöndü” ile de Twitter Türkiye Trend Topic listesine girerek, uzun süre listedeki yerini korudu.

Bu sayede Kurtlar Vadisi Pusu tüm rakiplerini geçerek 17 – 18 Ocak tarihlerinde sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi oldu. Interpress’ten alınan verilere göre, hakkında 16.005 tweet atılarak sadece reyting listelerinde değil, sosyal medyanın da zirvesine yerleşti.

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

1dolar

FETÖ’cü teröristlerdeki 1 doların sırrı ne?

FETÖ’cü teröristlerin üzerlerinde bulunan 1 dolarlık banknotlar, akıllara iki yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu’daki 1 …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir