Anasayfa / GENEL / Ekrem Dumanlı’dan Pana Film’e sır ziyaret!
ekrem-pana

Ekrem Dumanlı’dan Pana Film’e sır ziyaret!

Pana Film’e yaklaşık 20 gün önce ilginç bir ziyaret gerçekleştirildi. Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, korumasıyla birlikte Pana Filme giderek, şirketin önemli isimlerinden Mehmet Canpolat’la görüştü.

NRZ Animasyona bağlı Yazete.com isimli bir haber portalının da içinde bulunduğu Nişantaşı’ndaki Pana Film merkez ofisine Ekrem Dumanlı’nın bu ziyareti dikkat çekiciydi.

Kurtlar Vadisi Pusu, Türkiye’nin son dönemde uyguladığı dış politikalardan övgüyle söz ederken, milli değerlere bağlı, milli söylemler içeren sahneleriyle de büyük beğeni topluyor.

VADİ, SON HAFTALARDA FİNANS-BORSA MANİPÜLASYONLARINI, TÜRKİYE’YE KURULAN LONDRA MERKEZLİ KUMPASI İŞLİYORDU.

Vadi, özellikle 17 Aralık operasyonu sonrasında Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunları, finans-borsa operasyonlarını, Londra merkezli kıskaca alma çalışmalarını konu ediniyordu.

Şefkat Tepe gibi diziler üzerinden manipülasyon, istismar, yalan, kara propaganda ve şantaj yapan Gülen örgütünün, Kurtlar Vadisi dizisinin senaryosunu da manipüle etme operasyonu içinde olup olmadığı da merak ediliyor.

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

1 Yorum yapıldı

  1. KURTLAR VADİSİ PUS muhteşem olmuş allah için bizi ezik durumuna düşürmeyin çapülcularamı pabuç bırakacağız şu diziyi eski görkemli günlerine döndürün ama ayrıntıları basitleştirmeden herşeyi halk anlasın en küçüğünden en büyüğüne kadar emeğinize sağlık lütfn yeni ekipler kurun size yaklaşamayacaklarını siyon armegedon ne diyorsanız hoca en azından senin ana çekirdek kadrona kimse dokunamasın figüranlar ölsün yaralansın sizler değil ezik oluyor biraz ailenize kimse yaklaşamasın bozo seni nasıl koruyorsa timurun iki ekibi olsun biri ailenizi biri senin ekibi abduley cahit akif ve ekibi bunlar durmadan silah sıkmasın bir şajör değil bunlar 3.atış en fazla indirsin polatın,abduley,kara.cahit.akif bunlar 2 atış polat hiç boş atmasın çakırın elini güçlendirin ama gizli saklı değil,senin ekip heryerde sahip çıksın başkaları bilmesin sahip çıktığını emeğinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir