Anasayfa / GENEL / Ekrem Dumanlı Ergenekoncuları övdü!
ekrem-ergenekon

Ekrem Dumanlı Ergenekoncuları övdü!

Tutarsızlık abidesi Dumanlı, iktidarı eleştirmek adına 5 yıldır etmediğini bırakmadığı 28 Şubatçıları ve Ergenekoncuları övdü.

Hükümet ve Gülen cemaati arasındaki kavgada, tek taraflı, kışkırtıcı, yalan ve çarpıtma yayıncılık konusunda tarihe geçen Zaman gazetesinin tepe ismi Ekrem Dumanlı’dan yine skandal bir yazı geldi.

Zaman gazetesi sadece hükümetle de kavga etmedi, işine gelmeyen her kesim ve kuruma saldırdı. Yıllardır hapis yatan asker, siyasetçi ve gazetecilere de yapmadığını bırakmadı.

Buna rağmen Ekrem Dumanlı köşesinden öyle şeyler yazıyor ki, tutarsızlığına şaşırmamak mümkün değil.

Kendi tetikçi gazetesini sütten çıkmış ak kaşık yapıp, iktidar ve yakınındakileri suçlayan Dumanlı bir itirafta da bulunarak Ergenekoncuları övdü. Meğerse Dumanlı’ya göre Ergenekoncular, 28 Şubatçılar çok daha beyefendiymiş.

İşte Dumanlı’nın köşesindeki ilgili bölüm:

“Gel de kahrolma…”

Bazı dost ve kardeşmedyadayeralan ifadelere bakınca gerçekten büyük üzüntü duyuyorsunuz. Sosyal medyadaki ne idüğü belirsiz saldırılardan bahsetmiyorum; gazetelere yansıyan, editör eli değmiş evrak-ı perişandaki vahşi tarzı kastediyorum. Bir arkadaşıma rica ettim; uzunzamandan beri devam eden bu hakaretamiz; hatta bazen küfürbaz gazeteciliği derlemeye başladı. Yalan haberleri de. İftira dolu bilgileri de. Alt alta yazınca karşıma korkunç bir tablo çıkıyor ve bizim gazete çok beyefendi kalıyor. Kalsın n’apalım. Sarf edilen sözler tarihe geçecek, birileri bir gün mutlaka çok utanacak; hatta belki de helalleşmeden öbür aleme kalacak yalan ve iftiranın hesabı kendilerinden sorulacak. İtiraf etmek zorundayım ki 28 Şubat’ta da, 27 Nisan’da da, Ergenekon’da da hiç bu kadar nezaket dışı ifadeler görmemiştik. Adamlar bizimkilerden daha beyefendi çıktı. Gel de kahrolma!”

(HABER 10)

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir