Anasayfa / GENEL / Ekrem duman oldu!
ekrem7

Ekrem duman oldu!

Hocanın masörü “Beni Pensilvanya’ya Ekrem Dumanlı götürdü” diye konuştu. Habere sinirlenen Dumanlı’nın boynu tutuldu! Boyunluk takıp etrafa hakaretler savurdu. Hatta masörü arayıp “Nasıl konuşursun” diye hesap sordu!

Hocasına hürmette kusur etmedi. Postunun karşısında hizaya geçti. Hatta Fethullah Gülen’in masajcısını bile kendisi seçti. Ancak marifetleri ortaya çıkınca Ekrem Dumanlı zincirinden kopmuş mahkum misali rüzgar estirdi. TAKVİM, refleksoloji uzmanı E.B.’nin Fethullah Gülen’e yaptığı el masajının fotoğraflarını ele geçirdi.

10 YILDIR GİDİYORUM
“Ovel ofisteki” masaj seansı gündeme bomba gibi düştü. E.B., “10 yıldır hocaya seans uyguluyorum. Her defasında 10 gün kalıyorum. Günde 3-4 seans yapıyoruz. Seans başına 300 dolar alıyorum. Her gidişimde 2-3 bin dolar arası para kazanıyorum. Yılda dört kez gidiyorum. Gidiş dönüş masraflarını da hoca karşılıyor” dedi. Böylece hocanın 10 yılda masaj için ödediği paranın 150 bin doları bulduğu belirlendi. Dumanlı, masaj işi ortaya çıkınca fena halde gerildi. İlk olarak gazetesinin internet sitesinde masajcısını aklamaya çalıştı. Masajcı E.B. “Ben böyle bir şey söylemedim. Yalan yazdılar” dedi. Ancak kendi ifadesinin yer aldığı röportajın kayıtlarını akıl edemedi. Daha sonra TAKVİM’e konuşan E.B. ise Dumanlı’nın içinde bulunduğu ruh halini gözler önüne serdi. E.B., “O haberden sonra Ekrem abi beni aradı. Çok kızdı. Fotoğrafların nasıl ortaya çıktığını sordu. Bana ‘Onlarla nasıl konuşursun’ diyerek tepki gösterdi. Ne de olsa Ekrem abi benim eski müşterim” diye konuştu.

CEMAAT TEPKİSİ!
E.B., haberin ortaya çıkmasından sonra cemaatten de kendisine tepki geldiğini belirtti. “Cemaat hocanın masaj parasından rahatsız. Himmetlerin boşa gittiğini düşünüyor” dedi. Bu nedenle E.B.’yi Pensilvanya’ya götüren Ekrem Dumanlı, hedef haline geldi. (TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir