Anasayfa / GENEL / Ekrandan halkı kışkırtan Aydın Doğan beslemesinin lüks tatili
cuneyt2

Ekrandan halkı kışkırtan Aydın Doğan beslemesinin lüks tatili

Cüneyt Özdemir, mesleğinden çok siyasi söylemleriyle gündemde kalmak istedi. Ama söyledikleriyle yaptıkları büyük farklılık gösterdi. Özdemir’i lüks tatilde görenler ise “Kimi kandırıyorsun” dedi.


Gazeteci ve haber sunucusu Cüneyt Özdemir, iki farklı kişilik sergiledi. Özdemir, son yıllarda sürekli siyasi söylemlerle gündeme geldi. Türkiye’nin gelişmesi yönünde atılan adımlara tepki gösterdi. Taksim Gezi Parkı olaylarında, hükümete karşı tavır sergiledi. Attığı “Binlerce kişiyi Gezi Parkı’ndan nasıl çıkartacaklar. Gezi Parkı’nı o gençlerin içinden nasıl çıkartacaklar!” şeklindeki twitle Gezi’cilere direnmeleri için akıl verdi. 3. Havalimanı, 3. Köprü’ye karşı çıkanları destekledi. Londra’dan yaptığı yayınlarda bile Türkiye’yi karalamaya çalıştı. Geçen yıl yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için bile boykot çağrısı yaptı.

TAKVİM YAKALAR…

Attığı twitlerle, yazdığı köşe yazılarıyla ve patronu Aydın Doğan’ın televizyonunda hükümet karşıtlığını kışkırttı. İzleyiciye ve okuyuculara bu şekilde kendini pazarlayan Cüneyt Özdemir, şatafatlı hayatı da bırakamadı. Milyonluk yatla Ege’nin mavi sularına açıldı. Ve TAKVİM’e yakalandı. Bodrum açıklarında her şeyi unutup sefaya daldı. Ne siyaset, ne de hükümet aklında kalmadı. Eşi Zeynep İnanoğlu ile Cennet Koyu’nda kano yaparken neşeye daldı. Söyledikleri ile yaptıkları farklıydı. Kürekleri çekerken attığı kahkaha, çevrede yankılandı. Akıllarda ise gerçek yüzü kaldı!

CUNEYT1

İŞTE KIŞKIRTICI TWEETLER

“O dozer artık pembe” Gezi Parkı eylemlerinde sanatsal müdahaleler…
Basit bir soru; ‘Binlerce kişiyi Gezi Parkı’ndan nasıl çıkartacaklar. Diyelim çıkarttılar Gezi Parkını o gençlerin içinden nasıl çıkartacaklar!
Gezi Parkı halka mı açılacak vatandaşa mı?
Ekonomi içine kapanıyor, demokrasi içine kapanıyor en fenası teknoloji DE içine kapanıyor.
Hiçbir sey eskisi gibi olmayacak. Bir dönem bitti, ve bunlar hep GEZİ…
Tek yapmaya çalıştığım, objektif, tarafsız ve her kesime eşit mesafede olmak!..
Dünyanın en tehlikeli işi, Türkiye’de gazetecilik yapmak..

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

cuneyt-ekrem1

FETÖ’nün şike kumpasına operasyon işte bu yüzden Doğan medyasına uzanmalı!

Bugünkü FETÖ’ye yönelik şike kumpası operasyonunda Kanal D’nin muhabirinin de gözaltına alınanlar arasında yer aldı. Şike haberleri yapan …

cuneyt4

ABD’liye dilin dışarda yaltaklan milletini aşağıla!

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın eşi Jill Biden kendisine bir kafede “merhaba” dedi diye dünyaları …

cuneyt1

“Biden bana hi” dedi fırtınası!

Cüneyt Özdemir’in bir kafede karşılaştığı Biden’ın karısıyla karşılaşmasını heyecanla Twitter’da vermesi dillere düştü. İstanbul’a gelen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir