Anasayfa / GENEL / Ekim ayında öyle şeyler olacak ki aklınız almayacak!
mahmut-ovur

Ekim ayında öyle şeyler olacak ki aklınız almayacak!

MEDYAGUNDEM.COM- Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür bugün köşesinde Türkiye’de yeni bir kaos ortamı yaratmak isteyenlerin korkunç bir planından söz etti.

“Ekimde kaos bekleyenler var” başlıklı yazısında “Türkiye batacaksa batsın” ruh halindeki odakların tıpkı 2006’daki gibi harekete geçtiğinin altını çizen Övür, yeni kaos planının da “mezhep çatışması” olduğunu şöyle deşifre etti:

“Daha önce de yazdım, o dönem sık görüştüğüm bir CHP’li aynen şöyle diyordu: ‘Bekleyin çok şey değişecek’. Çok sürmeden anlaşıldı ki, beklenen 27 Nisan e-muhtırasıydı… Siyaset direndiği için bir şey değişmedi. Şimdi bir kez daha, benzer bir korku kullanıma sokuluyor. Aynı isimler bu kez şöyle diyor: ‘Ekimde öyle şeyler olacak ki aklınız almayacak…’ Askerden umut kesildiği için anlaşılan bu kez Türkiye’nin en yumuşak karnı mezhep çatışması devreye sokulacak… Yanı başımızda alev alev yanan Suriye’de olduğu gibi… Bunu Kürt meselesi üzerinden de yapmak istediler. Ve hala da umutlarını kesmiş değiller… Artık şu gerçeği biliyoruz; Bugün bu kirli aklı yürütenlerin Türkiye toplumuna vereceği fazla bir şey yok. Ama on yıldır bu ülkede iktidar olan ve onlarca değişime imza atan AK Parti’nin var. Hem de on katı…”

ÖVÜR’ÜN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

meral

KK’nın Akşener ile pazarlığı!

Sabah gazetesinde Mahmut Övür’ün “Kılıçdaroğlu- Akşener pazarlığı” başlıklı yazısı şöyle… Türkiye, 10 Ağustos 2014’te Cumhurbaşkanı’nı …

kk-adil

KK’nın Adil Öksüz yalanını ne çabuk unuttunuz?

Mahmut Övür bugünkü yazısında önceki gün iddianamesi açıklanan Adil Öksüz’ün kaçırılması davasını ve CHP lideri …

kk2

PKK’lılaşan CHP!

Sabah gazetesinde Mahmut Övür’ün “CHP mi PKK’lılaşacak PKK mı CHP’lileşecek?” başlıklı yazısı şöyle… Referandum sonucunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir