Anasayfa / GENEL / Eğitim bahane paracıklar şahane!
gulen-para

Eğitim bahane paracıklar şahane!

İçişleri Bakanlığı, gelen bir ihbar mektubunda yer alan, “Yaklaşık 1500 dershanede himmet adı altında para toplandığı ve yüklü miktarda para kaçırıldığı” bilgisi üzerine harekete geçti.


81 ilin emniyetine gönderilen talimatla paralel örgüte yakın dershaneler hakkında inceleme yapılması istendi. Mali Polis, şimdi örgüte para aktaran dershaneleri mercek altına alacak.

İçişleri Bakanlığı’na gelen bir ihbar mektubunda “Türkiye genelinde bulunan yaklaşık 1500 dershanede himmet adı altında para toplandığı ve yüklü miktarda para kaçırıldığı” bilgisi üzerine bakanlık harekete geçti.

81 İLE YAZI GÖNDERİLDİ

81 ilin polisine talimat verilerek bu dershaneler hakkında inceleme yapılmasını istedi. Yazıda dershanelerin Gülen örgütüne mali destek sağlandığı belirtildi.

1500 DERSHANE İNCELENECEK

Türkiye genelinde İçişleri Bakanlığı’nın talimatıyla 270 FEM Dershanesi, 200’e yakın Anafen Dershanesi, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde yaklaşık 200 Körfez Dershanesinin de bulunduğu 1500 dershanede mali şube polisleri incelemeler yapacak.

(Akşam)

MEDYAGUNDEM

okul-feto

Her FETÖ okulu ayrı bir casusluk üssü

Casusluk üssünü andıran İstanbul Altunizade’deki FEM Dershanesi binası tek örnek değil… Aynı mantıkla dizayn edilen …

yargitay

Yargıtay önünde paralel şov!

FETÖ’cü savcı Muammer Akkaş’ın 25 Aralık darbe girişiminden sonra adliye önünde bildiri dağıtarak imza attığı …

bahceli6

“Paralel kurultaya kapımız kapalı”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Çağrı Heyeti başkanlığında yapılacak olan Olağanüstü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir