Anasayfa / GENEL / Dünyayı titrettik
erdogan-yeni2

Dünyayı titrettik

Yenikapı’da düzenlenen miting için Twitter’da ‘TekMilletTekYürek’ etiketiyle milyonlarca tweet atıldı. Söz konusu etiket dünya gündeminde zirveye oturdu.


15 Temmuz’da FETÖ’cü askerlerin kalkıştığı başarısız darbe girişiminin ardından milyonlar sokaklara döküldü ve demokrasi nöbeti tutuldu. 3 haftayı aşkın süredir Türkiye’nin her bölgesinde insanlar meydanları boş bırakmadı ve darbeye karşı demokrasi mücadelesi sergiledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetiyle bugün bu nöbet Yenikapı’da taçlanıyor. Milyonlar Yenikapı’ya akın ederek bu kez daha gür bir şekilde ‘darbeye hayır’ mesajı veriyor.

Demokrasi ve Şehitler Mitingi her yönüyle dikkat çekiyor. Siyasi parti ayırt etmeksizin milyonların akın ettiği miting, sosyal medyada da dünya gündemine oturmayı başardı. Twitter istatistiklerine göre Demokrasi ve Şehitler Mitingi, #TekMilletTekYürek etiketiyle saatlerdir dünya gündeminin zirvesinde yer alıyor.

zirve

MEDYAGUNDEM

yenikapi1

İngiliz’e çok koydu ki bu yalanı yazdılar!

Referandum sürecinde ‘hayır’ cephesine açık bir şekilde destek olan Avrupa medyası, ‘evet’ cephesine karşı saldırıya …

bahceli2

Sınırlar değişiyor Türkiye asıl hedeftir

MHP lideri Devlet Bahçeli, İstanbul Yenikapı’daki miting alanında partililerine seslendi.. Bahçeli, “Füzeler havalarda uçuşuyor, ülkeler …

erdogan8

Kontrollü koltukta oturan KK herşeyi öyle görüyor

Cumhurbaşkanı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun “kontrollü darbe” sözlerine İstanbul’da cevap verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan; 15 Temmuz için ‘konrollü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir