Anasayfa / GENEL / Dünyayı başınıza yıkarız Fetullahçı siyonistler!
nokta3

Dünyayı başınıza yıkarız Fetullahçı siyonistler!

Paralel yapının yeniden sahaya sürdüğü Nokta dergisi, son sayısının kapağında New Yorker’ın Usame Bin Laden için yaptığı kapağı kullandı.


Paralel yapı Balyoz davası sırasında kullanıp sonrasında misyonunu tamamladığı için kapattığı Nokta dergisini yeniden sahaya sürdü.

nokta2

Paralel yapının kontrolündeki Nokta, seçimlerin ardından çıkardığı son sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kapağına taşıdı. Derginin, Erdoğan’ın yüzünü silmesi dikkat çekerken bir gerçek daha ortaya çıktı.

ERDOĞAN’A KÜSTAH BENZETME!

Nokta dergisi kapak tasarımının Amerikan The New Yorker dergisinin Mayıs 2011’de öldürülen Usame Bin Ladin’i resmettiği kapakla bire bir aynı olduğu görüldü.

Nokta, New Yorker’ın El Kaide’nin öldürülen liderini taşıdığı kapağın aynısını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapması büyük tepkiye yol açtı.

DERGİNİN KADROSUNDA DİKKAT ÇEKEN İSİMLER!

Paralel yapının kontrolündeki Nokta dergisinin yayın yönetmenliğini yine cemaatten yardım aldığı iddialarıyla gündeme gelen Karşı gazetesinin yayın yönetmeni Emrah Direk yapıyor. Derginin kadrosunda terör örgütü PKK’nın yayın organı Med Nuçe TV’de çalışan Müjgan Halis de yer alıyor.

nokta

newyorker

(haber 10)

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

3 Yorumlar

  1. Ölmeyi bayılmak sanaların dikkatine! Recep Tayyip Erdoğan a uzanan eli sadece kırmayız keseriz. Amerikadayım bana kimse ulaşamaz diye düşünen o muşmula suratlı moruk da sevinmesin gebermeden önce çok sürünecek daha.

  2. O’nun kilina dokunacak adamin kafasina 45 kalibrelik bir delik acmak benim icin borc olur.Antartika’da bir buzulun altina da girse onu ordan cikarip infaz ederim.

  3. Her ne kadar ben gitmemiş gidememiş olsamda cumhurbaşkanımızın gezi olayları sırasındaki kuzey afrika ülkeleri seyahati dönüşü gecenin 03.00 de onu havaalanında karşılayanların yorum yazan iki yorumcudan farklı düşündüklerini sanmıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir