Anasayfa / GENEL / Dün Kılıçdaroğlu bugün CHP’li başkan; bu kez de engelliyi tokatladılar!
chp1

Dün Kılıçdaroğlu bugün CHP’li başkan; bu kez de engelliyi tokatladılar!

CHP’li Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Dünya Engelliler Günü’nde düzenlenen etkinlikte sunuculuk yapan görme engelli vatandaşın ensesine vurdu.


Dün Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir Dünya Engelliler Günü etkinliğinde “zihinsel engelli” kelimesini hakaret olarak kullanması basında geniş yer almıştı. Kılıçdaroğlu’nun bu saygısızlığının partili başka isimler tarafından da yapıltığı ortaya çıktı.

kemal1

CHP’Lİ BAŞKAN’DAN HADDİNİ AŞAN ŞAKA

Dün Kartal’da gerçekleşen Dünya Engelliler Günü Şenliği’nde CHP’li Belediye Başkanı Altınok Öz, onlarca engelli ve ailesinin gözleri önünde haddini aşan bir şaka yaptı. Öz’ün bu saygısızlığı kameralara da yansıdı.
Görüntülerde sahnede sunuculuk yapan görme engelli vatandaşın “Sevgili mahalle muhtarlarımız da burada. Sefa getirdiniz muhtarlarımız” dediği sırada Başkan Öz, kürsünün arkasına geçip etrafındakilere ‘susun’ işareti yapıyor.

GÖRME ENGELLİ VATANDAŞIN ENSESİNE TOKAT

Altınok Öz ardından görme engelli vatandaşın ensesine bir tokat atıyor. Ensesine gelen darbeyle şaşıran engelli vatandaş etrafında dönerek tokatın nereden geldiğini anlamaya çalışıyor.

Kürsüye sırtını dönen görme engelli vatandaş yanındaki bir kadının elini tutuyor. Başkan Öz, bununla da yetinmeyerek görevli kadına eliyle ‘sus’ işareti yaparak bu kez engelli vatandaşın yüzüne bir tokat daha atıyor. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi engelli vatandaş ile öpüşerek kürsüyü terk ediyor.

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir