Anasayfa / GENEL / Dumanlı’dan paralel markaj!
dumanli-markaj

Dumanlı’dan paralel markaj!

MEDYAGUNDEM.COM- Akşam gazetesi yazarı Emin Pazarcı bugün köşesinde küçük bir not paylaştı.

Önce okuyalım:

“Başkent kulislerinde ise, devlet içindeki paralel yapı ve medyanın durumuna ilişkin tartışmalar devam ediyor… Geçtiğimiz çarşamba günü İstanbul’da önemli bir gelişme oldu. Paralel yapının amiral gazetesinin başındaki isim, Hürriyet’in iki etkili yazarıyla bir araya geldi. Hacı Abdullah Lokantası’ndaki üçlü yemek hayli uzun sürdü ve hararetli bir tartışmaya sahne oldu. Bu zirvede neler konuşuldu dersiniz?”

Pazarcı’nın “paralel yapının amiral gazetesinin başındaki isim” diyerek söz ettiği kişi elbette Zaman gazetesi genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı. Peki paralel örgütün yayın organına dönüşen Hürriyet’ten hangi iki yazar “medya imamı” abileriyle buluştu? Sanırız biri Ahmet Hakan. Tam bir paralel örgüt militanı gibi yazılar yazan Ahmet Hakan, kariyerinin şu aşamasında bir “haşhaşi” olmaya karar verdi. Diğer isim ise merak ediliyor. Dumanlı’nın son dönemde panikle attığı turlar dikkatle izlenmeli. Daha geçen gün Kurtlar Vadisi ekibine gittiği ortaya çıkmıştı.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir