Anasayfa / GENEL / Dumanlı o densiz yazarı için “özür dile” dedi ama asıl soru ortada kaldı!
ibrahim-ekrem

Dumanlı o densiz yazarı için “özür dile” dedi ama asıl soru ortada kaldı!

MEDYAGUNDEM.COM- Zaman gazetesi yazarı İbrahim Öztürk’ün “Peygamberin bile kıblesi şaştı” diyerek Peygamber Efendimize hakaret etmesinin ardından gözler cemaat medyasındaydı. O densiz, o rezil adamı cemaat medyası sırtında taşımaya devam edecek mi, Zaman’da yazacak mı merak ediliyordu.

Zaman gazetesi genel yayın yönetmeninden cevap geldi. Büyük infial koparan hakareti nedeniyle Twitter’da yazarı Öztürk’ün özür dilemesi gerektiğini açıklayan Dumanlı, meseleyi sadece “özüre” indirgedi.

ibrahim-dumanli

Böyle bir adamı hala Zaman’da yazıp yazmayacağına dair hiçbir şey söylemeyen Dumanlı, bakalım o rezil adamı taşımaya devam edecek mi?

ekrem-ibrahim

MEDYAGUNDEM

feto-dink

Dink’in medyadaki FETÖ’cü katilleri için yakalama

Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında başta FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve firari savcı Zekeriya Öz …

ekremd2

Titre Ekrem; ya dirin ya leşin!

ABD’ye kaçtığı belirlenen ve FETÖ örgütünün üst düzey yöneticileri arasında yer alan Zaman gazetesinin eski …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

7 Yorumlar

 1. bu adam cemaate sizdirilmis kriptolardan olabilir.
  yoksa hicbir musluman boyle bir laf etmez. mumkun degil.
  ozur dilese bile cemaat bu adamdan bi an once kurtulmali.
  ajan da olabilir.

  • kardeşim sadece bu adammı, bunun gibi onlarca, yüzlerce var. Başta topsakallılar. Temizlik şart, temizleyebilirlerse tabii.

 2. Karikatür şerefsizliğinde Elin Gavuruna bir dünya tepki verirken, bizim gavura Ekrem’in verdiği tepkiye bakın. Ekrem Ekrem bu Hazreti Peygamberi alaya alıp, Alemlerin Rabbine hakaret ediyor. Böyle soft fırçalarla sanat eseri yapar gibi tepki verilmez. Bu halk size nasıl tepki verecek göreceksiniz. Çıksın özür dilesin olsun bitsin, ya ne kadar basit, ucuzcu bir metot seçmişsin. Senin tepki diye yazdığın başlı başına o nu koruma kalkanına almadan başka bir şeye değil. Öyle tepki mi olur. Sevsinler!

 3. Maneviyata dil uzatanlar şerefsizin, kahpenin, alçağın en önde gidenidir.

 4. Ekrem Dumanlı İslam alemiyle dalga mı geçiyorsun? Böyle saçma sapan tepki mi olur kardeşim, bu tepkiyle sizlerinde Müslümanlığı sorgulanacak hale geldiğinin farkında değil misiniz? Çıkıp adam gibi tepki verin, yoksa yazacaklarımızla pusulanızı şaşırtırız, haberiniz olsun!

 5. Bak Ekrem İslam Alemi nasıl tepki verecek göreceksin. Senin tepkinin tepki mi yoksa ensesini okşamak mı olduğunu o zaman göreceksin. Siz busunuz işte! Seni yaptığın onunkinden aşağı karlı bir taraf olmadığını çok iyi bil! Milleti yıllarca aptal yerine koyup sömürdünüz, hala aptal yerine koyarken öbür dünyada bunun hesabını vermeyeceğini mi sanıyorsun! Yazıklar olsun!

 6. Bu tip olaylar bunların ilk vukuatı değil ki! Önder Aytaç’ta köşe yazarlığı yaptığı zaman buna benzer çoook vukuatı oldu. Çok düzelttiği yazıları oldu. Düzeltmeden önceki yazılarını elinde bulunduranların tekrar göz atmasını tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir