Anasayfa / GENEL / Dumanlı emirsiz tuvalete bile gidemez!
ekrem-emir

Dumanlı emirsiz tuvalete bile gidemez!

Latif Erdoğan Gülen ve örgütünün bilinmeyenlerini anlattı. Ekrem Dumanlı’nın Gülen’den izin almadan tuvalete bile gidemeyeceğini söyleyen Erdoğan, Kürtler’den nefret eden eski vaizin şimdi HDP’ye operasyon yaptığını belirtti…


A Haber’de her yayınlanan Yaz-Boz Programı’na katılan araştırmacı yazar Latif Erdoğan kendisine yapılan saldırı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamasında ülkücüler ile bir husumetinin olmadığını belirtirken, ülkücüler ile iyi dostlukları olduğunu söyledi. Pensilvanya’da yıllarca kaldıktan sonra Fethullah Gülen ve örgütünün kirli yüzünü görüp örgütten ayrılan Erdoğan, programın devamında ise dinleyenleri adeta şoke eden ilginç açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan satırbaşları:

> TÜRKEŞ, BAHÇELİ’Yİ DÖVDÜ: Fethullah Gülen’in bir gün bana MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in, Devlet Bahçeli’yi kızdığı bir konudan dolayı dövdüğünü anlattı.

> DECCAL DEMİREL: Fethullah Gülen sohbetlerinde zaman zaman Süleyman Demirel ve Bülent Ecevit için “Deccal” ifadesini kullanırdı.

> FUAT DOĞU VE VEHBİ KOÇ: MİT eski Başkanı Fuat Doğu, görev yaptığı dönemde, Vehbi Koç ile birlikte Fethullah Gülen’i zaman zaman ziyaret ederdi. Doğu ve Koç ile Gülen’e çeşitli fikir alışverişinde bulunurdu.

> KÜRTLER’İ SEVMEZ: Fethullah Gülen, Kürtler’i asla sevmezdi. Hatta bir arkadaşımız Kürt bir kızla evlenmek istemişti. Gülen, kızın babasına “Kızını Türk damada vermesin. Biz ona Kürt damat buluruz” mesajı gönderdi. Şimdi ise AK Parti’nin başarısız olması için müritlerine HDP’yi destekletiyor.

> DUMANLI EMİR ALMADAN TUVALETE GİDEMEZ: Ekrem Dumanlı, Fethullah Gülen’den izin almadan tuvalete bile gidemez. Bu nedenle Diyarbakır Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile görüşmeyi Fethullah Gülen’den aldığı emir ile yerine getirdi. Gülen yıllarca Kürt düşmanlığı yaptı ama şimdi resmen HDP’yi yönetiyor.

> KÜRESEL GÜÇLERİN YUVASI: Fethullah Gülen’den sonra benim adımı geçiriyorlardı. Bunun için küresel güçler ve bazı sermaye çevreleri bana gelerek çeşitli vaatler ile işbirliği tekliflerinde bulunuyorlardı. Bu tekliflerin hepsini geri çevirdim.

> MASONLARLA İŞ BİRLİĞİ: Fethullah Gülen masonlarla sık sık görüşürdü. Yakın çevresinde birçok mason olduğunu dile getirirdi. Gülen’in yanında bulunan bazı kişilerin mason olduğunu fark ettim. Yine konuşmalardan da masonların bazı işlerini hallettiklerini gördüm.

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

1 Yorum yapıldı

  1. hdp yi desteklemeleri sürpriz değil çünkü ikisi de aynı emperyalist güçlerin kontrolündeler. Hdp deki ılımlılar ya tasfiye edildi ya da etkisizleştirildiler şu an hdp de hakim olan çatışmacı tavırlarıyla dikkat çeken isimler. bu da zaten başından beri barış istemeyen fetö nün işine geliyor. El birliğiyle ülkeyi eski karanlık günlerine döndürmenin peşindeler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir