Anasayfa / GENEL / Doğuş Grubu’nda büyük tasfiye mi?
cem-aydin

Doğuş Grubu’nda büyük tasfiye mi?

MEDYAGÜNDEM- Medyada taşlar yerinden oynuyor. NTV cephesinden gelen sıcak haberlere göre, Doğuş Medya Grubu CEO’su Cem Aydın ücretsiz izne ayrıldı. Bu görevden el çektirildiği şeklinde de yorumlandı.

Aydın, “baskılara dayanamıyoruz” görüntüsü altında NTV önünde protesto yapan çapulculardan özür dileyip kanalını Doğan medyası safında hükümete karşı provokasyon cephesine geçirmişti.

ntv-cark

Kurulduğu günden bu yana NTV’nin tepesindeki isim olan Cem Aydın’ın “ücretsiz izni” medya kulislerinde Doğuş Medya Grubu’ndan tasfiyesi şeklinde de yorumlandı.

Şimdi gözler Aydın’ın ekibinde.

Aydın’ın sağ kolu NTV’nin yayın yönetmeni Ömer Özgüner.

Bu ekibin Hürriyet ile derin bağları bulunuyor. Ömer Özgüner ile Cengiz Semercioğku Medyatava internet sitesinde ortaklar.

Cem Aydın’ın en yakın dostu Hürriyet yazarı Mehmet Y. Yılmaz. “Etekli kalemşör” olarak da bilinen Yılmaz, hükümete karşı operasyonda Doğan medyasındaki en azılı kalemşörlerden biri.

Bu ekibin medyada nasıl bir “düzen” kurdukları ve nasıl “operasyonlar” yürüttükleri biliniyordu.

Cengiz Semercioğlu son bir aydır Cem Aydın’ı “kurtarmak” için ciddi çaba göstermiş, yazılar yazmıştı.

Ve ekibin en önemli adamı tasfiye oldu.

Bu gelişmeyle medyada zincirleme bir tasfiye rüzgarı bekleniyor.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ntv

NTV’de skandal sözler

NTV yayınına spikerin Nice saldırganının kimliğine ilişkin skandal sözleri damga vurdu. NTV spikeri Nice saldırganının …

ntv-selo

Selo’nun sözcüsü NTV!

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantıları Diyarbakır’da toplanıp “Özerklik istiyoruz” küstahlığında bulunurken, HDP’ye İstanbul sermayesinden herkesi …

selo-pr

Aydın Doğan’la Ferit Şahenk’ten terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye PR hizmeti!

Terör örgütlerinden desteğini esirgemeyen Aydın Doğan terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’yi cici çocuk gibi göstermeye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir