Anasayfa / GENEL / Doğan medyasından Akşener’e çok özel PR!
hur-meral

Doğan medyasından Akşener’e çok özel PR!

Aydın Doğan ve medyası FETÖ’nün desteklediği Meral Akşener’e çok özel bir PR hizmeti yapıyor, mutlaka gazete, internet siteleri ve televizyonlarında manşetlerini eksik etmiyor. Manşetlerdeki özel destek çabası ise gözden kaçmıyor. İşte Hürriyet internet sitesinin attığı manşet; “Tek başına”. Akşener rahmetli Alparslan Türkeş’in mezarını ziyarete gitmiş, Aydın Doğan’ın maaşlıları Akşener’i böyle parlatıyorlar. “Tek başına” başlığını uygun gören Hürriyet editörleri, patron katından gelen “Akşener’i mutlaka görün” talimatını  böyle cıvık cıvık bir yağcılıkla yerine getiriyorlar. Haberleri de şöyle:

hur-meral

Meral Akşener Türkeş’in kabrini ziyaret etti

MERAL Akşener, Ankara’da düzenlediği toplantı öncesi MHP’nin merhum lideri Alparslan Türkeş’in kabrine ziyarette bulunarak uzun dua etti.

Sabahın erken saatlerinde Beştepe’deki anıta gelen Akşener, mezara kırmızı beyaz karanfiller bıraktıktan sonra, “Ebediyete intikalinin 20. yılında manevi vazifemizi yerine getirmek üzere Başbuğumuzun huzurundayız. Türk devlet ve siyaset hayatında önemli izler ve eserler bırakan Alparslan Türkeş’i anlamak, onun eserlerine sahip çıkmak, hedef ve ideallerine ulaşmak için mücadele etmek her Türk Milliyetçisinin vazgeçilmez görevidir. Kendisini şükran, minnet ve rahmetle anıyorum. Bu vesile ile aziz milletimize yaptığı hizmetlerle tarihe kazınmış tüm devlet ve siyaset adamlarını da saygı ile yad ediyorum. Kabirleri nur, mekanları cennet olsun” açıklamasında bulundu.

Meral Akşener’e ziyareti esnasında Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu da eşlik etti. Meral Akşener bugün saat 15.00’de Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde Ankaralılar ile buluşarak “Demokrasilerde Milli İradenin Önemi” konulu konferansta konuşacak ve anayasa değişikliğine dair görüşlerini paylaşacak.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir