Anasayfa / ANALİZ / Doğan medyası neden birden Müslümansever oldu?
trump3

Doğan medyası neden birden Müslümansever oldu?

FETÖ, Doğan medyası, Birgün gibi NATO solcuları, Cumhuriyet gibi PKK-FETÖ paçavrası Cumhuriyet, Trump karşıtı ve Müslüman dostu oluverdi. Peki oyun ne?

medyagundem.com

Yeni ABD Başkanı Donald Trump, cuma günü imzaladığı yönerge ile ABD’nin göçmen programını 120 gün boyunca askıya aldı. Kararla Suriyelilerin ülkeye girişi süresiz olarak durduruluyor. Karar, aralarında İran ve Irak’ın da bulunduğu 6 Müslüman ülkenin yurttaşlarının ABD’ye girişini sınırlıyor.

Trump’ın kararıyla ABD’deki Soros’un fonladığı medya ve Trump karşıtları birden bire “Müslüman dostu” kesildi. Fetullahçı terör örgütü, Doğan medyası, Birgün gibi gladyo ve NATO solcusu gazetelerle, FETÖ-PKK paçavrası Cumhuriyet ile Sözcü gazeteleri de Trump karşıtı “Müslüman dostu” oluverdi.

Oysa Obama zamanında 1 milyon müslüman katledildi. Kimsenin sesi çıkmadı.

Bugün Hürriyet gazetesinin manşeti, Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök gibi köşe yazarlarına bakarsanız, Doğan medyası tarihinde görülmedik kadar Müslüman dostu!

trump1

Trump’ın ortağı Aydın Doğan’ın bu kadar Trump karşıtı ve Müslüman dostu görünmesinin sebebi de ne ola ki…

Oyunu net görelim…

Önce Trump karşıtlarını tanıyalım… Liberal Türkler, NATO solcuları, bazı muhafazakar elitler, FETÖ’cüler ve Doğan medyası… Tabii bir de “kullanışlı etki ajanları”…. Trump hepsinin para hortumunu kesecek… Küresel çete bitecek…

İşte bundan dolayı Müslüman dostu oluverdiler…

Oysa azılı İslam düşmanları hepsi… Birden Müslümansever oldular.

Sahtekarlığın finansörü ise George Soros denilen küresel çetenin adamı…

Bunu kasıtlı olarak yapıyorlar.

Türkiye Trump’a tepki göstersin, ABD’nin yeni yönetimiyle de aramız düzelmesin, FETÖ’yü alamayalım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ak Parti kaybetsin, hesap bu.

FETÖ-PKK paçavrası Cumhuriyet’in bugünkü manşeti tam da bu hesabın göstergesi…

trump2

Türkiye bu kez asla tahriklere gelmemeli. ABD’nin iç işleri bizi ilgilendirmez; her devlet, ülkesine kimin girip girmeyeceğine kendisi karar verir; bizi ilgilendiren bizim bölgemizde ve ülkemizdeki Müslümanların acılarıdır çünkü onların ABD’ye kaçacak, uçak bileti alacak paraları da yok… Kaldı ki kendi ülkelerinde ya ABD bombalarıyla ölmekte ya da yiğitçe ABD işgaline karşı savaşmaktadırlar. İşte bizim sahip çıkmamız gerekenler onlardır gerisi ABD’nin iç işidir biz onun iç işine karışırsak ona da bizimkine karışması için fırsat vermiş oluruz bunu unutmamalıyız…

ABD’nin 8 yıllık Obama yönetimi burnumuzun dibindeki Irak’ta, Libya’da, Suriye’de taş üstünde taş koymazken, PKK’yı başımıza yeniden musallat ederken, DEAŞ’ı kurarken, ülkemizde FETÖ darbesi yaptırırken neredeydiler acaba bu alçaklar?

O zaman niye tek kelime etmediler ABD’nin politikalarına da 300 tane müslüman ABD’ye alınmayınca ortalığı ayağa kaldırıyorlar?

Obama 3 milyon Müslümanı ABD’den sınır dışı etti, 7 Müslüman ülkeyi bombaladı burnumuzun dibine PKK koridoru kurdu, DEAŞ diye bir belayı bölgeye soktu, o zaman neredeydi bu soysuzlar? O zaman ABD’den iyisi yoktu çünkü o zaman uyguladığı politikalar Türkiye’yi rahatsız ediyordu. Şimdiyse liboş Soros taktikleriyle Türkiye topa girsin de ABD’yle aramız daha da bozulsun, ABD’nin yeni yönetimi de Obama yönetiminin yaptığını devam ettirsin, bizimle savaşsın başımıza türlü çoraplar örsün ve FETÖ’yü de asla bize hiç vermesin diye uğraşıyorlar dertleri bu.

Doğan medyasının Trump karşıtı olmasının sebebi de bu…

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir