Anasayfa / GENEL / Doğan Medya Grubu’nda deprem!
dogan1

Doğan Medya Grubu’nda deprem!

MEDYAGUNDEM.COM- Doğan Medya Grubu’nda son günlerde olağanüstü gelişmeler yaşanıyor. Aydın Doğan’ın medyası düğmeye sert basarak küçülme kararı aldı. Doğan Medya Grubu’nun hedefi ise yüzde 30’luk bir küçülme.
Grup çatısı altındaki her kurumdan “tensikat” haberleri geliyor.
Son olarak Cüneyt Özdemir’in bu hafta başı itibariyle anchorman koltuğuna oturduğu Kanal D Haber’de büyük bir deprem yaşandı.
Birand döneminin mirası pek çok isim gönderildi.
Yayın Koordinatörü olarak görev yapan Deniz Arman ve Haber Müdürü olarak görev yapan Salih Selçuk başta olmak üzere 7 ismin görevine son verildi. İşine son verilen isimler şöyle:

Yayın Koordinatörü Deniz Arman,

Haber Müdürü Salih Selçuk

Muhabirler Ekrem Açıkel,İhsan Yıldız,

Euro D hber editörü Erhan Songür

Euro D haber spikeri Ahu Uzel Yapıcı

Prodüktör Emin Çevik

BÜYÜK OPERASYON HÜRRİYET’TE YAŞANACAK

Tensikatın asıl önümüzdeki günlerde Hürriyet gazetesinde yaşanması bekleniyor. Hürriyet’te büyük bir işten çıkarma operasyonundan ve her departman için listeler hazırlandığından söz ediliyor.

DİZİLER DE REYTİNGDE ÇAKILDI

Küçülme operasyonunun yaşandığı kanalda dizi reytinglerinin de kötü olması dikkat çekiyor. Sezon başında büyük umutlarla başlanan Benim Adım Gültepe dizisi bekleneni vermeyince yayından kaldırılmıştı. Kanal D sadece Küçük Ağa ve Kurtlar Vadisi ile reyting yarışında tutunmaya çalışıyor.

İKİ KANAL BİRLEŞTİ

Doğan Grubu, küçülme operasyonu çerçevesinde iki kanalın yönetim departmanlarını da birleştirdi.

Doğan Holding bünyesinde yayın yapan Kanal D ve TV2’de yeniden yapılanmaya gidiliyor. İki kanal aynı yönetim çatısı altına alınırken, bazı departmanların da kapatılmasına karar verildi. Bu nedenle Holding çatısı altında geçtiğimiz günlerde başlayan işten çıkartmalar bugün de devam etti. Ocak ayına kadar devam etmesi planlanan küçülmenin yüzde 30 oranını bulması bekleniyor.

Kanallar cephesinde bugün çalışanlara yapılan duyuruyla Kanal D ve TV2’nin bundan böyle tek Yayın Yönetmeni’nin sorumluluğu altına verildiği, iki kanalın Kurumsal İletişim Direktörlüğü ile Tanıtım Direktörlüğü operasyonlarının da aynı isimler tarafından yürütüleceği açıklandı.

İki kanalda yapılan düzenlemeler yöneticilere, Doğan TV CEO’su İrfan Şahin imzasıyla aşağıdaki e-mail’le duyuruldu:

“D U Y U R U

KONU: Kanal D & TV2 Kanalları Yeni Yapılanması hk.

TARİH: 6 Kasım 2014

Kanal D ve TV2 kanalları içerisinde organizasyonel yapı tekrar değerlendirilmiş ve yeni yapılanmaya gidilmiştir. Bu kapsamda yapılan değişiklikler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

*Her iki kanalın Yayın Yönetim departmanları birleştirilmiş olup, Kanal D ve TV2 Yayın Yönetim Direktörü olarak, Kanal D Yayın Yönetim Müdürü Ali Karakaya terfien atanmıştır. Ali Karakaya, Kanal D ve TV2’nin tüm yayın yönetim süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olaraktır.

*Her iki kanalın Kurumsal İletişim departmanları birleştirilmiş olup, Kanal D ve TV2 Kurumsal İletişim Direktörü olarak mevcutta Kanal D Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Özlem Asmaz; her iki kanalında kurumsal iletişim yönetiminden sorumlu olacaktır.

*Her iki kanalın Tanıtım ve Grafik departmanları birleştirilmiş olup; Kanal D ve TV2 Tanıtım Direktörü olarak mevcutta Kanal D Tanıtım Direktörü olarak görev yapmakta olan Çiğdem Öz; her iki kanalında tanıtım ve grafik çalışmalarından sorumlu olacaktır.

*TV2 internet sitesinin yönetimi de Dijital Grup İçerik ve İş Geliştirme Müdürü Baha Uyar’ın sorumluluğuna verilmiştir.

Tüm yöneticilere ve ekiplerine görevlerinde başarılar dilerim.

İrfan Şahin

CEO

Doğan TV”

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

3 Yorumlar

 1. kemal beziroğlu

  yar saçların lüle lüle yar sana güle güle

 2. Yıllarca yaptıkları reyting sahtekârlığı ile izlenme oranlarını kendileri lehine değiştirdiler. Kurdukları reyting şirketinin ölçüm cihazları yandaşlarının evlerine yerleştirip bir miktar para yedirip kendi kanallarını izlettirdiler.

  Bu reytinglere göre reklam gelirleri ve güçleri artınca demokrasiye ayar verip pijama ile başbakan karşılayabilecek güce kavuştular. Attıkları manşetlerle iktidarlara yön verebilme gücü artarak iktidar değiştirebilme gücüne dönüştü. Yalan haber, dezenformasyon, kara probaganda, ile rotschild ve axell springer gibi yabancı ortaklıklar ile dış güçlerin taşeronluğunu yaptılar.Darbe şakşakcılığı, ekonomik manipülasyon, ahlaki dejenerasyon, amerika ve israil çıkarlarını koruma gibi (değerli) hizmetleri ifa ettiler. Çok uluslu sermayenin desteğiyle banka boşaltma, sabataycı- mason işbirliği ile milli ve manevî değerlerimize saldırıda amiral gemisi görevi üstlendiler.

  Ta ki Ak parti iktidarına kadar. Tayyip Erdoğan gibi sert bir kayayı gormelerine rağmen rotayı duzeltemeyince toslattılar ve gemi su almaya başladı.

  Bu durumu gören siyonist-neocon sermaye bu sefer paralel medyayı sahaya sürdü. Bu sefer devlete sızmış haşhaşîlerin desteğiyle Aynı reyting sahtekârlıkları,yalan haber, çarpıtma, kara probaganda, dezenformasyon, kumpas, fırıldak, beddua, rüya, şemsiye gibi enstrümanlar esliginde işi darbe girişimine kadar götürdüler. Lakin onların gemisi daha büyük yara aldı ve su almaya başladı. Bakalım iki amiral gemisinden hangisi önce batacak.

 3. Marko Paşa!

  Azizsin Pir’im. Klavyene sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir