Anasayfa / GENEL / ‘Dişi Çölaşan’dan akıl almaz savunma!
ruhat-mengi1

‘Dişi Çölaşan’dan akıl almaz savunma!

MEDYAGÜNDEM- Dün köşesinde “Allah Müslüman mıdır?” diye sorunca büyük tepki toplayan, “dişi Çölaşan” Ruhat Mengi bugün eleştirilere cevap verdi.

ruhat-mengi

Öyle bir yazı yazdı ki, kendisinin ne denli derin bir din bilgisi olduğunu anlatıp, o en çok bayıldığı kendisinden söz edip, kendisine hayranlık düzeyindeki egosundan akıl almaz biçimde satırlar döküldü.

“Bakın beyler, hanımlar, açıklamak zorunda hiç değilim ama ben bir lise ‘din bilgisi’ öğretmeninin çocuğuyum, aynı zamanda Fransızca öğretmeni de olan annem Kur’an’ı Arapça okur ve neredeyse ezbere bilirdi, bize de okulda aldığımız bilgiler dışında küçük yaştan başlayarak vermiştir din eğitimini..” diyen Mengi’nin şu satırları ise pes dedirtecek cinstendi:

“Diyanet İşleri eski Başkanı ile yaptığım TV röportajını izleyen bazı İlahiyat Fakültesi asistanlarından ‘gözlerimizi kapatsak sizin Diyanet İşleri Başkanı olduğunuz kanısına varabilirdik’ diyen mesajlar almıştım (teveccüh göstermişler tabii ama durum buydu..) Ayrıca ben de her zaman çok ilgiliyimdir kendi dinimle ve din araştırmalarıyla..”

Mengi özelikle Twitter’da beynine yönelik eleştiiler için, “Hele de sözüm ona sarkastik cümlelerle ‘beynime’ laf etmeye kalkan hadsizler.. Beynim tartışmaya açık değil, bunun için ‘dengini bulmak’ gerekir ki ayıptır söylemesi, zor biraz..” ifadesiyle kendisini dev aynasında gördüğünü bir kez daha açık etti.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ruhat3

Fetocuların Can Dündar için yaptıkları nöbet şovu da sahte çıktı!

Silivri Cezaevi önünde Can Dündar için yapılan şov yapan FETÖ militanlarının nöbet sahtekarlıkları deşifre oldu. MEDYAGUNDEM.COM- …

feyzioglu

“Kedi”, “kuyruğu” ile kavga etti canlı yayını terketti!

Halk TV’de Ruhat Mengi’nin sunduğu Her Açıdan programına katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, …

ogur

Hiç insan evladına bu yapılır mı Yıldıray Oğur?

Türkiye gazetesi yazarı Yıldıray Oğur, kendisini gazeteci yazar olarak tanıtan Halk TV programcısı Ruhat Mengi’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir