Anasayfa / GENEL / Dilipak: “Ergenekon davası bizim için bitmeyecek”
dilipak-ergenekon

Dilipak: “Ergenekon davası bizim için bitmeyecek”

MEDYAGUNDEM.COM- A HABER’DE Sevilay Yükselir’in moderatörlüğünü üstlendiği “%100 Siyaset” programının konukları Ceza hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, CHP Eski MYK Üyesi Savcı Sayan ve Sanatçı Ahmet Yenilmez’di.

Ergenekon yapılanması ve dava sürecinin tartışıldığı programda tansiyon hiç inmedi. Sanık Kemal Alemdaroğlu beraat etse bile davanın bitmeyeceğini belirten Dilipak, Alemdaroğlu’nu mahkemeye vereceğini söyledi. Dilipak’ın sözleri şöyle:

“Benim gelinim Tıp fakültesi son sınıfta eğitimini tamamlamıştı, diplomasını alması gerekiyordu. Elele eyleminden sonra başörtülü olduğu için bir daha üniversiteye alınmadı. O zaman gelinim değildi, biz gözaltında tanıştık. Gelinim 13 yıl sonra yaşadıkları Dubai’den geldi, Tıp fakültesinde kliniklerini ve pratiklerini tamamladı, henüz diplomasını aldı. Alemdaroğlu’nu mahkemeye vereceğiz, bir ömrü koparttı. Doktorluğunu yapamayacak, mecburi hizmet için kalamayacak. Ergenekon davası bitmeyecek. Ben mahkemeyi sürdüreceğim.”

MEDYAGUNDEM

katar5

Büyük fitneye hazır olun; Sünni-Şii savaşı!

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Katar’a yönelik ambargo kararını değerlendirdiği yazısında şok bir iddiada bulunarak …

kemalk

Sahibinin sesi!

Katar krizi sonrası AK Parti’ye “İhvan’dan desteğinizi çekin, Rabia’dan vazgeçin” diyen Kılıçdaroğlu’na, Dilipak’tan sert tepki …

rubin-bharara

Bu FETÖ’cüler yüzünden biz de ABD üslerine el mi koyalım

Yeni Akit gazetesinde Abdurrahman Dilipak’ın “Adaletin bu mu dünya!” başlıklı yazısı şöyle… Biliyorsunuz, ABD 11 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir