Anasayfa / GENEL / Diler’den bomba yazı
diler-bomba

Diler’den bomba yazı

MEDYAGÜNDEM- Normal şartlarda manşetlere çıkacak detayları Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler’in yazısının satır aralarında görünce şaşırıyorsunuz.

İşte bugünkü yazısı…

Oslo görüşmelerini kimlerin sızdırdığını bakın nasıl yazmış Diler:

“Kurulan diyalog masasında moderatör İngiltere’ydi. İngilizler’e güvenilmeyeceğini herkes biliyordu. Yine de görüşme yapılmalıydı. Ankara “masadan kaçan taraf” olmak istemiyordu.

Görüşmeler başlamadan önce New York, Londra ve Berlin hattında canlılık yaşandı. Ne yapılması gerektiği net olarak belirlendi.

Amaç, Türk hükümetini açık düşürmekti!

Bunu da ancak görüşmeleri sızdırarak yapabilirlerdi. Öyle de oldu. İngilizler’in gözetiminde yapılan toplantının bilgileri Alman istihbaratının titiz çalışmasıyla her emri eksiksiz yerine getiren MOSSAD’a verildi.

Bir taşla birkaç kuş vuracaklardı. Hem Erdoğan’ı, hem Fidan’ı yıpratacaklardı. Ses kasediyle güç ve zaman kazanacaklar, perde arkasından da KCK’yı örgütleyeceklerdi.

Yani kafalarındaki Kürt Devleti’nin temelini atacaklardı!

Bu nedenle sızdırma kararı alınırken ‘2012 Türkiye için kabus yılı olsun’ parolasıyla hareket ettiler.

Türkiye’nin her yerindeki Kürtler bu yıl içinde ayaklanacaktı.

Plan buydu!”

Ve asıl bomba detaylar… Diler KCK dalgalarıyla ABD’deki Yahudi Baronlar ile Avrupa’daki ortaklarının planlarının bozulduğuna dikkat çekip, şu şok iddiaları kaleme aldı:

“Ankara onların hiç beklemediği iki hamle daha yaptı. Önce MİT içinde onlara çalışan ve yakın duran ne kadar eleman varsa gitti! Daha sonra Avrupa’da PKK’nın para kaynaklarına yönelik çok ciddi operasyonlar yapıldı. Doğal olarak basın bunları yazamazdı! İçeridekilerin sahibi zaten onlardı! Yeni Türkiye’yi yazmak kendini inkar etmek anlamına gelirdi. Türkiye’nin bu hamlesinden sonra yine o ittifak, ERGENEKON’un yıllardır uyuyan hücrelerini Türkiye’ye gönderdi! Şu ana kadar attıkları her adım takip edildi. Bu nedenle GIKLARI çıkmadı!”

Diler’in yazısında daha fazla bombalar var. Okumak için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

bekirercan

Devlet bu FETÖ’cü teröristi konuştursa yeter!

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Havada ittifak” başlıklı yazısı şöyle: Birkaç gündür SİVİL HAVACILIKTAN yürüdük. Malum …

ekrem-gulen

FETÖ’cü Ekrem bu yoldan kaçmış!

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “İşte baylock!” başlıklı yazısı şöyle: BURASI Türkiye… Doğru izler üzerinden gittiğiniz …

feto-foto

MİT’e FETÖ operasyonu

FETÖ’nün TSK ve MİT’teki imamlarına yönelik 31 ilde operasyon başlatıldı. 101 kişi hakkında gözaltı kararı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir