Anasayfa / GENEL / Diler’den bomba yazı
diler-bomba

Diler’den bomba yazı

MEDYAGÜNDEM- Normal şartlarda manşetlere çıkacak detayları Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler’in yazısının satır aralarında görünce şaşırıyorsunuz.

İşte bugünkü yazısı…

Oslo görüşmelerini kimlerin sızdırdığını bakın nasıl yazmış Diler:

“Kurulan diyalog masasında moderatör İngiltere’ydi. İngilizler’e güvenilmeyeceğini herkes biliyordu. Yine de görüşme yapılmalıydı. Ankara “masadan kaçan taraf” olmak istemiyordu.

Görüşmeler başlamadan önce New York, Londra ve Berlin hattında canlılık yaşandı. Ne yapılması gerektiği net olarak belirlendi.

Amaç, Türk hükümetini açık düşürmekti!

Bunu da ancak görüşmeleri sızdırarak yapabilirlerdi. Öyle de oldu. İngilizler’in gözetiminde yapılan toplantının bilgileri Alman istihbaratının titiz çalışmasıyla her emri eksiksiz yerine getiren MOSSAD’a verildi.

Bir taşla birkaç kuş vuracaklardı. Hem Erdoğan’ı, hem Fidan’ı yıpratacaklardı. Ses kasediyle güç ve zaman kazanacaklar, perde arkasından da KCK’yı örgütleyeceklerdi.

Yani kafalarındaki Kürt Devleti’nin temelini atacaklardı!

Bu nedenle sızdırma kararı alınırken ‘2012 Türkiye için kabus yılı olsun’ parolasıyla hareket ettiler.

Türkiye’nin her yerindeki Kürtler bu yıl içinde ayaklanacaktı.

Plan buydu!”

Ve asıl bomba detaylar… Diler KCK dalgalarıyla ABD’deki Yahudi Baronlar ile Avrupa’daki ortaklarının planlarının bozulduğuna dikkat çekip, şu şok iddiaları kaleme aldı:

“Ankara onların hiç beklemediği iki hamle daha yaptı. Önce MİT içinde onlara çalışan ve yakın duran ne kadar eleman varsa gitti! Daha sonra Avrupa’da PKK’nın para kaynaklarına yönelik çok ciddi operasyonlar yapıldı. Doğal olarak basın bunları yazamazdı! İçeridekilerin sahibi zaten onlardı! Yeni Türkiye’yi yazmak kendini inkar etmek anlamına gelirdi. Türkiye’nin bu hamlesinden sonra yine o ittifak, ERGENEKON’un yıllardır uyuyan hücrelerini Türkiye’ye gönderdi! Şu ana kadar attıkları her adım takip edildi. Bu nedenle GIKLARI çıkmadı!”

Diler’in yazısında daha fazla bombalar var. Okumak için TIKLAYIN

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

feto1

Ayakkabı topuğundan çıkan MİT’e FETÖ kumpası

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan FETÖ iddianamesine giren ihbar mektubunda, MİT’e yönelik planlanan operasyona ilişkin bazı …

kozaipek1

Ankara’da CIA ile sır toplantı yapan medya patronu kim?

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Ankara’daki sır zirve” başlıklı yazısı şöyle: Büyük dengeden bugün de devam …

erdogan-kopru

Erdoğan’sız Ak Parti için yine düğmeye bastılar!

Takvim gazetesinde Ergün Diler’in “Paranın saltanatı” başlıklı yazısı şöyle: Trump’ın gelişi hem dünyayı hem de …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir