Anasayfa / GENEL / DHKP-C’li teröristler için CHP ve Cumhuriyet yine mesaide!
mimars3

DHKP-C’li teröristler için CHP ve Cumhuriyet yine mesaide!

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde geçtiğimiz hafta stand açarak terör propagandası yapan ve güvenlik görevlileri ile polisi darp eden DHKP-C yanlısı gruplara bu sabah baskın düzenlendi. 5 kişi gözaltına alınırken aralarında akademisyenlerin de olduğu 55 kişi aranıyor.


Kızıldere’de 1972 yılında öldürülen teröristleri anma bahanesiyle geçtiğimiz hafta 30 Mart’ta Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde terör estiren üniversitenin Dev-Genç gruplarına bu sabah 06.00’da baskın düzenlendi.

Operasyonda 5 öğrenci gözaltına alındı.

Gözaltı listesinin, aralarında üniversitede görevli akademisyenlerin de olduğu 55 kişinin bulunduğu açıklandı.

Öğrencilerin gözaltına alınmalarının ardından sosyal medyada da her zaman olduğu gibi propaganda başlatıldı. Propaganda da öğrencilerin muhalif düşüncede oldukları için gözaltına alındığı vurgulanırken, bu propagandaya Cumhuriyet gazetesi ve CHP’den de destek geldi.

mimars1

ÜNİVERSİTEDEKİ EYLEMİN GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTILAR

Mimar sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki terör eylemlerini organize eden ve twitter’daki MSGDÜ Dev-Genç hesabı, geçtiğimiz hafta üniversite düzenledikleri terör gösterisi ve sonrasında düzenledikleri saldırının da görüntülerini paylaştı.

mimars2

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir