Anasayfa / GENEL / Devlet paralel suç örgütünün o yayınlarına karşı gerekeni yapmalı
gulen-rok

Devlet paralel suç örgütünün o yayınlarına karşı gerekeni yapmalı

SABAH gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı paralel hakimler tarafından verilen skandal kararı A Haber ekranlarında değerlendirdi.


Bu kararın önceden organize edilmiş olduğunun altını çizen Kütahyalı 25’i, 26’ya bağlayan gecenin 17-25 Aralık kadar önemli olduğunu vurguladı. Kütahyalı, “Bu örgüt haşhaşileri de aştı. Bu dünya tarihinde görülmemiş bir organize suç örgütü. Her yerden bastırıyorlar. Hakimi ayarlıyorlar herkese tahliye veriyor bunların kanalları bir tanesi Silivriye gidiyor, öbürü Çağlayan’a gidiyor. Gazeteleri ona göre ayaklanıyor. Ellerindeki tanıdık simaları oraya gönderiyor. Sosyal medyada organizasyonunu yapıyorlar. Bütün bunlar gece yarısı oluyor.” diye konuştu.

PARALEL MEDYAYA DEVLET ACİLEN GEREKENİ YAPMALI

Devletin bütün organları acil toplanmalı ve bu konuda gereken bir şeyler yapmalı. En önemlisi de paralel medya konusudur. Paralel medyanın yapmış olduğu yayın bir delilik bir manyaklıktır, hukuka tamamen aykırıdır. Türkiye-Yunanistan arasında savaş çıktı diye bir yayın yapılsa şuan hemen gereken yapılır ve uydudan o televizyon kapatılır. Çünkü AİHM’nin de kararı vardır bir yerde sinemadayken bomba var diye bağıramazsın çünkü orada büyük bir galeyan çıkar bir tahrik oluşur ve insanlar birbirini ezebilir der. Olmayan bir kararı bu şekilde saatlerce bangır bangır yayın yapmak da aynı şeydir. Sahte kanıtlar ürettiler şimdi de sahte mahkeme kararı ürettiler. Bu seviyeye ilk kez geldiler. Bu korkunç suç örgütüne karşı en yüksek seviyeye çıkılmalı.

 

MEDYAGUNDEM

feto-trump

Teröristbaşından Trump’a tehdit

FETÖ elebaşı, Donald Trump’a başkanlık koltuğuna oturmadan önce bir hamle daha yaptı ve mektup yazdı. …

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

terorist-feto

ABD medyası teröristbaşına vurmaya başladı

New York Times gazetesi, FETÖ terör örgütünün ele başı Gülen’in “darbeyle alakasız olmamasının” imkansız olduğunu …

3 Yorumlar

  1. kesinlikle katılıyorum Rasim.O Kütahyalıya. bu söz konusu basın ve yayın organları bir terör örgütünün yayın organlarıdır. Dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde bir medya kuruluşu terör örgütüne açık ya da kapalı destek veremez. Bu bir suçtur gereken derhal yapılmalıdır.

  2. geceden beri ftö nün yayın organlarında teröre destekte sınır tanımayan reziller! bu ülkede nasıl ileri bir demokrasi var ki sizin gibi kuduz köpekler bile tv ekranlarından salya saçabiliyor. Biz böyle demokrasi istemiyoruz. kuduz köpeklerin itlaf edilmesini istiyoruz.

  3. aslan parçası

    ben geçenlerde dile getirmiştim fetullaçılık bir terör örgütü olarak tescillendikten sonra ona bağlı olan yayın kuruluşlarına gereken yapılmak zorundadır hukuken…medtv nasıl yasaklanmışsa fetullahın yayın kurumlarına yaptırım uygulanmalı…banka işinden de önemli bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir