Anasayfa / ANALİZ / Demirören hala bu kadına gazeteci diye maaş mı ödüyor?
ruhat-mengi4

Demirören hala bu kadına gazeteci diye maaş mı ödüyor?

MEDYAGUNDEM.COM- Ortaya bir sahte belge çıkarıp Reyhanlı’daki katliamı El Kaide örgütünün yaptığı propagandası yaparak, Suriye’deki Esed yanlısı THKP/C örgütünü ve bunlarla iş tutan CHP’yi akıllarınca kurtarma operasyonuna kalkıştılar. Baasçı medya o iddianın üzerine atladı, Türkiye gazetesi de “İran Böcekleri” haberinde olduğu gibi sazan gibi operasyonun üzerine daldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü bugün açıkladı ki, Reyhanlı El Kaide işi değil. CHP’nin iş tuttuğu Acilciler örgütünün katliamı.

emniyet-kaide

Bugün de Ruhat Mengi Vatan’daki köşesinde “El Kaide… Belliydi!” diye yazıp, CHP’yi kurtarma telaşına düşmüş.

Yazısında şöyle bir not var:

“Tüm kötü olaylarla bir şekilde bağlantı kurulduğu gibi neredeyse Reyhanlı saldırısının faturası bile inanılmaz şekilde CHP’ye çıkarılacaktı, alakasız durum ortaya çıkmış oldu, o iddialar ne olacak şimdi?”

Şimdi biz Mengi’ye soralım:

CHP ile ilgili iddialar hiç olmadığı kadar ciddi ve yerli yerinde. Emniyet’in açıklamasıyla açığa düşen sen kendine yazar mı diyorsun şimdi?

Demirörenler hala yazar diye bu kadına maaş mı veriyor?

Sen git masajını yaptır, botoks teknolojisine kafa yor, kemalist kokanalarla elinizde Sözcü gazete konken partilerinde deşarj ol, senin neyine böyle ciddi analizler… Sen ne anlarsın? İşte böyle açığa düştüğünle kalırsın…

MEDYAGUNDEM

ruhat3

Fetocuların Can Dündar için yaptıkları nöbet şovu da sahte çıktı!

Silivri Cezaevi önünde Can Dündar için yapılan şov yapan FETÖ militanlarının nöbet sahtekarlıkları deşifre oldu. MEDYAGUNDEM.COM- …

feyzioglu

“Kedi”, “kuyruğu” ile kavga etti canlı yayını terketti!

Halk TV’de Ruhat Mengi’nin sunduğu Her Açıdan programına katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, …

ogur

Hiç insan evladına bu yapılır mı Yıldıray Oğur?

Türkiye gazetesi yazarı Yıldıray Oğur, kendisini gazeteci yazar olarak tanıtan Halk TV programcısı Ruhat Mengi’nin …

2 Yorumlar

  1. Ruhat, saldırıyı bizim mahalledeki Kuran kursuna giden 12 yaşındaki bebeler yapmış olmasın. Akıl dağılırken CHP’nin pantolonu arasında olduğun belli!

  2. son satırlarınız da kullandığınız nefret dolu sözlerden belli ki sayın Mengü haklı ve buz yazısı da sizin çok canınızı sıkmış medya gündem olarak…bence kişiler hakkında biraz daha saygılı olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir