Anasayfa / GENEL / Dayılanıyordu üç buçuk atan Özkök geri geldi!
ozkok-korku5

Dayılanıyordu üç buçuk atan Özkök geri geldi!

MEDYAGÜNDEM- Kimler “gaz” verdi, kimler “garanti” sağladı da içindeki eski Özkök’ü çıkardı, 28 Şubat mağdurları için, “Kesin artık bu mağduriyet edebiyatını!…” gibi dayılanan yazılara başladı;  “10 yıldır iktidardasınız hala ne edebiyat yapıyorsunuz” diyerek ürkek ve korkak Özkök gitti yerine “efelenen, dayılanan” biri geldi merak ediliyordu.

Rasim Ozan başta olmak üzere Star’dan Elif Çakır ve Mehmet Ocaktan, Özkök’teki yeni hali sorgulayan yazılar yazdı.

28 Şubat mağdurlarına hakaret etmekle kalmayıp, “Sizin mağduriyetinizin miadı doldu. Şimdi sıra sizin mağdur ettiklerinizde…” diyerek dolaylı tehdit savuran kendisi değilmiş gibi, bugün Ertuğrul Özkök, korkak ve ürkek haline geri döndü.

“Bildiğim Türkiye’de benim gibi insanlar da var ve bu insanlar artık barışmak, huzur içinde birlikte yaşamak, gelecekten korkmamak ve korkmadan konuşabilmek istiyor… Bu insanlar, özünde AK Partiye oy vermiş milyonlarca insandan farklı değil. Anlamıyorlar, soruyorlar: Neden bu gerginlik… Bu öfke…” diye yazan Özkök, daha dün “dayılanan”, “tehdit eden”  kendisi değilmiş gibi “uysal kedi”ye döndü.

“Başbakan Türkiye’nin önüne 2023 hedefini koydu… Eğer yeni bir ‘ilk hedefler beyannamesi”’yazacaksak, birinci maddeye ‘barışma ve huzuru’ koymamız gerekmez mi?… Çok mu zor? İmkânsız mı… Hayır… Bir el mesafesinde… Yumruğu açmak, şefkatli bir eli uzatmak… O el havada kalmaz…” diye yazan Özkök, huzuru ve barışı bozan, dinamitleyen kendisi değilmiş gibi suçu yine Başbakan Erdoğan’a yükledi.

Ancak yazısındaki “Nolur ben ettim siz etmeyin affedin” mesajı görülmeyecek gibi değildi. Bu durum “Özkök’ün kaçıncı nedameti?” dedirtti.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

ozkok

Alçak Özkök’e tepki yağıyor

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank, Hürriyet’teki bugünkü köşe yazısında yazdığı yazı ile büyük tepki toplayan Ertuğrul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir