Anasayfa / GENEL / Damada tahliye FETÖ oyunu mu?
kavurmaci2

Damada tahliye FETÖ oyunu mu?

FETÖ’ye yönelik TUSKON operasyonunda tutuklanan Aydınlı Grup Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı’nın ‘hastalık’ sebebiyle tahliye edilmesi,akıllara ‘FETÖ’nün yeni planı mı?’ sorusunu getirdi. FETÖ’nün “Skandal tahliye” ile Erdoğan’a olan güveni sarsmaya çalıştığı öne sürüldü.

15 Temmuz darbe girişiminde 249 vatandaşımızı şehit eden FETÖ mensupları yargılanmaya devam ediyor. Bununla birlikte kamu kuruluşlarına sızmış olan FETÖcü isimler de açığa alınıp haklarında soruşturma açılıyor. En son FETÖ bağlantısı nedeniyle 9 bin 103 polis açığa alınmıştı. Fakat soruşturmalar sırasında yaşanan bazı skandal tahliyeler kamuoyunda büyük tepki topluyor.

Bunun son örneğini, 17-25 Aralık darbe girişimi sonrasında FETÖ’cü TUSKON toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tehdit edilmesine alkış tutan Ömer Faruk Kavurmacı oldu.

KAVURMACI SERBEST!

Kavurmacı’nın tahliye haberi kamuoyunda büyük infial uyandırdı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da damadı olanKavurmacı, ‘hastalık gerekçesiyle’ serbest bırakıldı.  Acıbadem Hastanesi’nin verdiği 18 Nisan 2017 tarihli sağlık raporundaki “epilektik atakları arttıran uyku apnesi, hipoglisemi ve hipovitaminöz hastalıklarının ileride telafisi mümkün olmayan durumlara sebebiyet verebileceği” gerekçeleriyle serbest bırakılan Kavurmacı’nın tahliyesine tepkiler çığ gibi.

DİKKAT ÇEKEN GEREKÇE(!)

Bu tahliye kararına, Kavurmacı ile ilgili iddianame hazırlayan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından itiraz edildiği, itirazı değerlendiren İstanbul 6. Sulh Ceza Hâkimliğinin “başsavcılığın itiraz hakkı olmadığı” gerekçesiyle bu itirazı reddettiği öğrenildi.

FETÖ’CÜLERİN SON PLANI

Devlet, milli iradeye yönelik karanlık eylemleri ve kirli ilişkiler ağıyla TSK ve EGM içine sızmış olan FETÖ mensupları ile mücadeleye devam ediyor. 15 Temmuz’da millete alçakça kurşun sıkan teröristler, darbe girişimi başarılı olamayınca taktik değiştirdi. Pensilvanya’da bulunan FETÖ elebaşı Gülen’in talimatları doğrultusunda hareket eden örgüt üyelerinin, halkın Erdoğan ve AK Parti’ye olan güvenini sarsmak için en son bu skandal tahliyeyi planladığı öne sürülüyor.

KAÇMADAN YAKALAYIN

17-25 Aralık’tan sonra başlatılan operasyonlarda gözaltına alınanların üzerinde bulunan “Sıfır” ve “Haram lokma yemedik” yazılı tişörtlerle kamera karşına geçip operasyonunu sürdürmeye çalışanların üzerindeki o tişörtlerin Ömer Faruk Kavurmacı’nın tesislerinde üretilip dağıtıldığı ve tasarımını da bizzat Kavurmacı yaptığı iddialar arasında yer alıyor. Kavurmacı’nın da Adil Öksüz gibi firari olmadan yakalanması gerektiğine vurgu yapılıyor.

İhanet alkışı

1 Mart 2014 tarihindeTUSKON Başkanı Rıza Nur Meral konuşmasında, “Yakın gelecekte kimlerin inlerde yaşadığını, kimlerin saklanacak in arayacağını, kimlerin müsvedde kimlerin asıl olduğunu herkes görecek” sözleriyle milletin oyuyla seçilen Erdoğan’ı açıkça tehdit etmiş, en ön sırada oturan Ömer Faruk Kavurmacı da konuşmayı alkışlamıştı.

-MİLAT-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir