Anasayfa / GENEL / Cumhurun Reisi Köşk’e çıktıktan sonra Fetoş!
fetos

Cumhurun Reisi Köşk’e çıktıktan sonra Fetoş!

MEDYAGUNDEM.COM- Recep Tayyip Erdoğan 2 bin yıllık Türk tarihinde ilk kez milletin seçtiği “başkan” oldu. Türkiye Cumhuriyeti’nin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu duruma Çankaya Köşkü’nde yaptığı konuşmadaki, “İki 2 bin yıllık türk tarihinde, ilk kez devletin başındaki isim, milletimizin sandık başına gidip tercih yapmasıyla, yani doğrudan doğruya kendi tercihiyle bir cumhurbaşkanı belirlenmiştir.” sözleriyle dikkat çekti.

Tabii Erdoğan tüm engellere ve ihanetlere karşı sağlam yürüyüşü ve zirveye çıkışı bazı bünyelerde farklı etki yaptı.

O bünyelerden birini de Twitter fenomeni “Fotopolitik” şöyle resmetti:

fotopolitik9

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

4 Yorumlar

  1. İmam Bayılmasında Nöörsün?

    Keh Keh Kehhh! On numara abi! Abi İmam Bayıldı, Baldırcan Oturtması, Musakka, Karnı Yırık Baldırcandan yapılanlardı değil mi? Kırk yıl yalan dolan, hile, tuzakla çalış çabala da Reis’lik makamını kaptır. İmam bayılmasında nöörsün? Takviye yaptırırsa ayılır abi! Zor! Çok zor! Ben olsam salya sümük ağlardım be abi! Ayılınca kıracağı dökeceği camlar çerçeveler için şimdiden siparişler tamammış abi!

    Tabanları şu olaydan acaba ibret alacak mı? Söylediklerinin hangi birisi doğru çıktı mı diye acaba sorgulayacaklar mı? Sen bizi yıllarca ayakta uyutun diyebilecekler mi?…Nerde! Akıl yankesicisi bunların aklını öyle bir çarpmış ki, bırak sorgulamayı girdikleri kafesten kendilerini dışarı atamıyorlar.

  2. Şimdi salyaları nasıl da akıyordur.beddua kirizine girmiş olmalı.Akşama sabaha yine salyalarını akıtır.ALLAH’ın bir hesabının olduğunu şeytan nasıl biliyor değilmiydi? Bu Deccal emireri de bunu bilir herhalde.ALLAH’la haşhaşi tosuncukları aldatabilir ancak.Embesil,angut ve de özellikle Deccal in neferleri tarafından mankurtlaşmış baş HAŞHAŞİ YÜREĞİN VARSA ZERRE KADAR İMANIN VARSA KORKMAZ NİMETİNDEN BESLENDİĞİN BU TOPRAKLARA GELİRSİN….

  3. …Herşey çok güzel oldu…

  4. Abdürrahim Çokgüngör

    Meşhur sözdür,”Kişi kendini bilmek gibi güzel irfan olmaz.” Haddini bilmek de bu cümledendir. Sen kalkacaksın, iman ve Kur’an hakikatleri tarlasında zakkum eker gibi, derin yapılarla siyaseti ve devleti dizayn etmeye yelteneceksin, yetmedi uluslararası şebekelerle işbirliği yapacaksın, hükümetçilik oynayacaksın, 6 köşeli yıldız cemaatiyle Türkiye’de ve Ortadoğu’da taktiksel entrikalara girişeceksin ve sonunda gelip gideceğin yer işte Panislvanya’da kahır olmaktır. Buna zecri tokat denir. Kur’an ve iman hizmetlerini dünyevi makamlar uğruna istismarın sonu budur. Bir yılda yediği kaçıncı utanç darbesi bu. Gezi, 17-25 Aralık, 30 Mart, 10 Ağustos. Bir de kalkmış 70 bin sarıklı çıkacakmış deccale katılacakmış diyerek iktidara deccaliyet çamuru atma teşebbüsünde. Hadisi şerife göre batıl üzerinde çoğunlukla ittifak etmeyecek millete bühtanda bulunuyor. Sorarım ona İslam deccali yani Süfyan için kim dahi dedi, kim onun yandaşlarıyla işbirliği yaptı, kim 12 Eylül darbecilerini cennetlik ilan etti, kime sabaytaycı bir gazetecinin karşısına geçip Refahyol hükümetini istifaya çağırdı? Aynaya bakıp konuşmuş. Decaller ve yamakları devrini geride bıraktık .Biz fecr-i sadığı karşılamaya sense yarasalar gibi kaçmanın eşiğindesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir