Anasayfa / GENEL / Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın Doğan’ı titretecek!
erdogan-dogan

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aydın Doğan’ı titretecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kayseri’deki toplu açılış töreninde halka hitap etti. Erdoğan, dün Doğan grubunda yer alan “Yüzde 52 ile seçilen eski Cumhurbaşkanına idam” başlığıyla servis edilen idam haberine ilişkin ilk kez konuştu. Erdoğan “Ey Doğan Grubu! Sizi muhatap almam. Ama şun bilin, siz hayatınızı korkuyla geçirdiniz. Biz kefenimizle yola çıktık. Bizim ölümümüz şahsiyetlidir. Mursi’nin idamı şahsiyetlidir” dedi.


misir-hurriyet

Erdoğan konuyla ilgili şunları kaydetti:

“EY DOĞAN MEDYA GRUBU…”

Mısır’da yüzde 52 ile iş başına gelen Mursi ve arkadaşlarını idama mahkum kararı aldılar. Türkiye’de de bu haberi Doğan Medya Grubu nasıl verdi? ‘Şok karar, yüzde 52 ile idam’. Ey Doğan Grubu, semi muhatap almam, ama şunu bilmen lazım, siz afedersin hayatınızı korkuyla geçiriyorsunuz.

“KEFENİMİZİ GİYEREK ÇIKTIK”

Şunu bil, biz bu yola çıkarken kefenimizi giyerek çıktık. Bizim ölümümüz şahsiyetlidir. Mursi’nin idamı şahsiyetlidir. İşte onur budur. O insanların hiçbirisi adam öldürmediler. Milli Savunma Bakanı olan darbeci Sisi, şu anda kendi memurlarıyla bu kararı aldı. Tekrar AB ve dünyaya sesleniyorum, Ey Avrupa ey Batı hani idam yasaktı. Niye karşı çıkmıyorsunuz. Uluslararası kurumlara sesleniyorum. Türkiye’de Gezi olaylarında bize saldırdınız. Doğan Grubu sen de avucunu daha çok yalarsın. Paralel örgüt aynı şekilde siz de avucunuzu daha çok yalarsınız. Çünkü bizim abdestimizden şüphemiz yok, onun için de namazımızdan şüphemiz yok.

MEDYAGUNDEM

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

2 Yorumlar

  1. Sayın Cumhurbaşkanım kefeninizle çıktığınız yolda yalnız değildiniz, şimdide yalnız değilsiniz, şehadet şerbeti içmeye hazır sayısız serdengeçti işaretiniz bekliyor.

  2. lan o yazıyı haber diye koyan şerefsiz senin matematiğin var mı lan! yüzde 52 ne demek biliyor musun sen cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki katılım oranına göre 21 milyon kişi demek bu kadar insanı asacak g.t var mı lan sizde şerefsizler. 7 hazirandan sonra göreceğim ben sizin muşmula suratlarınızı g.t laleleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir