Anasayfa / GENEL / Cuma namazı düzenlemesi şeytanın askerlerinin kimyasını bozdu!
enver2

Cuma namazı düzenlemesi şeytanın askerlerinin kimyasını bozdu!

Enver Aysever, “Cuma düzenlemesi yapılsa bile, ki bunu deneyecekler, kimse uymamalıdır” diyerek skandal bir çağrı yaptı.


Başbakan Davutoğlu’nun bugün grup toplantısında açıkladığı Cuma namazına ilişkin genelge Başbakanlık tarafından yayınlandı. Genelge ile işyerleri namaz vaktinde tatile girecek.

Milyonları sevince boğan gelişme üzerine resmi Twitter hesabı üzerinden skandal değerlendirmelerde bulunan Enver Aysever, söz konusu düzenlemeye ağır ifadelerle tepki gösterdi.

Aysever, “Cuma düzenlemesi yapılsa bile, ki bunu deneyecekler, kimse uymamalıdır. Buna direnmek yurtseverliğin ölçüsüdür. Laiklik bizi birleştirir” provokasyonunda bulunarak, “Aleviye ibadethane dayatması yap, kendi meşrebine uygun din yarat ve buna da demokrasi de… Laiklik ekmektir, sudur. Karışmayın insanların nasıl inanacağına, düşüneceğine, ibadet edeceğine… Nasıl giyineceğine, nasıl üreyeceğine… Kimsiniz siz? Ne hakla?” ifadelerini kullandığı skandal bir açıklamada bulundu.

enver1

MEDYAGUNDEM

envera2

İslam düşmanı müptezeli “hack”ladılar!

Türkiye ile İsveç arasında oynanan özel maçta seremoniye çıkan başörtülü Suriyeli çocukların başörtüsünü bahane ederek …

enver1

İşte size eli kalemli terörist!

Ankara Kızılay’da 35 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan terör saldırısı sonrası, “Tiyatroya gidin” diyen Enver …

enver1

Yeni Şafak yazarından bomba Kılıçdaroğlu kulisi!

Bir dönem CHP Parti Meclisi üyeliği de yapan ve 2011 seçimlerinde milletvekili adayı gösterilen televizyoncu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir