Anasayfa / GENEL / Çolak: Sözcü’den mi izin alacağım?
tanju

Çolak: Sözcü’den mi izin alacağım?

A Haber’de Sevilay Yükselir’in sunduğu Yüzde Yüz Siyaset programı; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığı için vizyon belgesini açıkladığı toplantıya katıldığı için eleştirilen Tanju Çolak’ı konuk etti.  Çolak, “giderken Sözcü Gazetesi’nden mi izin alacağım?” diye soran Çolak “dalkavukluk, yalakalık yapsam, Futbol Federasyonu’nda olurdum” dedi.

SÖZCÜ’DEN Mİ İZİN ALACAĞIM?

Hayretler içerisinde papatyaların ne anlama geldiğini bilmeyen kişilerin  yönettiği bir gazete mi. Biraz ağır konuşacağım ama benim papatyaya benzer yanım yok.Papatya benim bildiğim Mayıs aylarında baharın gelişini, varlığını gösteren bir çiçektir. Bugüne kadar ben devletle hiç iç içe olmadım. Beni herkes bilir, medya bilir, halkım da bilir. Karnım da ağrımıyor. Sayın Başbakanımızın çağrısına destek verip gittiysek o vizyonu dinlediysek kime ne? Bu bizim özgürlüğümüzdür. İnsanlar takım tutarlar karışmazlar, parti tutarlar karışmamaları lazım. Demokrat bir ülkede yaşıyoruz. Kime ne nereye gideceğiz. 50 yaşına gelmişiz, özgür insanlarız. Burada kararları biz vereceğiz.  Sonuçta bakınca Sayın Başbakanımızın icraatları, misyonu, vizyonu,  bu ülkeye kazandırdıklarını görüyoruz. Futbola olan ilgisinden, futbolcu  oluşundan ayrı bir sempati duyuyorum. Ben giderken Sözcü gazetesinden izin mi alacaktım, burada bir saçmalık var.

YALAKALIK YAPSAM FEDERASYON’DA OLURDUM

Ben bugün dalkavukluk, yalakalık yapsam, Futbol Federasyonu’nda da olurdum, kulüpte teknik direktör de olurdum. ben Anadolu’dan gelmiş, saf temiz , hala aynı duygularla hayatını devam ettiren, kimseye eyvallah olmayan bir kişiyim. Başbakanım da geldiği yer belli, Anadolu’dan gelmiş, tırnakları ile kazanmış, birçok şeye damgayı vurmuş,elini taşın altına koymuş bir lider bu.

BENİM ÇOCUKLARIM DA GEZİ’YE GİTTİ

Ece Erken de vardı, Metin Arolat da vardı. Hande Yener de vardı Gezi’ye destek olan. Benim bir oğlum ve kızım var.Oğlum Radyo Televizyon Sinema mezunu, kızım avukat. İlk üç gün gittiler, saygı duydum, üçüncü günden sonra gidemezsiniz dedim.  Çünkü ağacın kesilmesinden farklı boyutlara taşındı. Ben başbakanı desteklediğimi söylüyorum. Beni bugün Ekmeleddin Bey de çağırsa giderim ama karar benim, kime oy vereceğim beni ilgilendirir. Ben saygı duyuyorum, vizyonu ile duruşu ile icraatları ile Cumhurbaşkanlığına yakışacağı için kazanacağını da düşünüyorum.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir