Anasayfa / GENEL / Çocuklarınızı paralel üniversitelerden koruyun!
paralel-uni1

Çocuklarınızı paralel üniversitelerden koruyun!

Paralel Yapıya yakınlığıyla bilinen özel üniversiteler öğrencileri kandırıp bünyelerine çekebilmek için türlü yollara başvururken, sosyal medyada yer verilen uyarı içerikli paylaşımlar dikkat çekiyor.


Üniversite yerleştirmelerine sayılı günler kala adayların tercih maratonu da hız kazanmaya başladı. İki milyon adayın başvurduğu sınavda, sıra bu yıl belirlenen 800 bin kontenjan için tercihte bulunulacak.

Üniversite adayları kendileri için gelecek vadeden bölümlere odaklanmışken, Paralel Yapı’ya yakınlığıyla bilinen özel üniversiteler de öğrencileri tavlamak için çeşitli yöntemlere başvurmaya devam ediyor.

Paralel üniversiteler konusunda dikkatli olunması gerektiğini vurgulayan uzmanlar, siyasi ve örgütsel gayeleri için her türlü yolu mübah gören Paralel’in okullarından öğrencilerin uzak durmaları gerektiğini belirtiyorlar.

Öte yandan; sosyal medyada üzerinden de birbirini uyaran vatandaşlar Paralel üniversitelerin isimlerini yayınlayarak tercih konusunda öğrencilere hatırlatmalarda bulunuyorlar.

İşte Paralel yapıya yakınlığıyla bilinen o üniversitelerden bazıları:

paralel-uni

(YENİAKİT.COM.TR)

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

akademisyen

FETÖ’cü sözde akademisyen kovuldu

“Polise askere güvenmeyin. Silahlanın” çağrısı yapan Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Mahmut Nihat Kanbur’un …

feto-clinton

Clinton ile FETÖ’nün bağlantısı

ABD’de önümüzdeki Kasım ayında yapılacak başkan seçimlerinde Demokratların başkan adayı Hillary Clinton’un seçim kampanyaları boyunca …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir