Anasayfa / GENEL / CNN Türk’te bomba açıklama; kız çocuklarını tehditle Gezi’ye getirdiler
mehmetaslan

CNN Türk’te bomba açıklama; kız çocuklarını tehditle Gezi’ye getirdiler

Gezi olaylarının aslında ne olduğuna dair CNN Türk ekranında ünlü oyuncu ve MHP’li Mehmet Aslan’dan müthiş bir açıklama geldi. O açıklamalar stüdyodaki Gezici ve CHP’lileri büyük panikletti.


MHP’den İstanbul Milletvekili aday adayı olan Mehmet Aslan, CNN Türk’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor” programına konuk oldu.

Mehmet Aslan, İç Güvenlik Paketi’nin eleştirirken, Gezi protestolarına da vurgu yaparak, şahit olduğu ilginç olaylara da değindi.

“KIZLARIN TEHDİTLE OLAYLARA ÇEKİLDİĞİNİ GÖRDÜM”

Aslan, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Gezi olaylarını doğrusu, yanlışı, yalanı ve gerçeğiyle her şeyini yaşamış biriyim. Dükkanım oraya 6 adım uzakta. Yeşile saygımdan ben de katıldım. Ancak, ben orada devletsizliği de gördüm. Terör örgütü benim ofisimi bastı. O çocukların salya sümük çekilip, – İsim isim fotoğraflarıyla da ispatlarım – kız çocuklarının ‘Parka geleceksiniz, eylem yapacaksınız’ diye tehditler aldığını da gördüm.”

MEDYAGUNDEM

gezi3

2. Gezi planı için Türkiye haritası üzerinden basıldılar

Büyükada’da 2. Gezi provokasyonu planlarken yakalananlar arasında ayaklanma eğitimi veren örgüt üyesi Alman Steudtner’in de …

alabora2

Gezi faresi de çıktı ortaya!

Gezi olaylarından sonra kaçıp İngiltere’ye yerleşen oyuncu Memet Ali Alabora, Londra’da bir organizasyonda ortaya çıktı. …

borsa

Borsa Gezi provokasyonu öncesi zirvesinde

Referandumdan ‘evet’ çıkmasıyla Türkiye’nin şaha kalkacağına inanan yabancılar, Türk varlıklarına akın etti. BIST 100 endeksi, …

1 Yorum yapıldı

  1. aslan parçası

    bu açıklamaya gerek yok ki: ülkede bingöl ve bayburt dışında aynı anda hücrelerini ayaklandırabilecek başka bir terör örgütü mü var ki?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir