Anasayfa / GENEL / Ciner’in kanalında Kavakçı’ya küfrettirildi!
ugur-ht2

Ciner’in kanalında Kavakçı’ya küfrettirildi!

MEDYAGÜNDEM- Habertürk TV’de bugün Uğur Dündar’dan “küfür şov” vardı.TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu’na verdiği ifadede, dayısının Ankara’daki ofisini makineli tüfekle bastığını açıklayan Merve Kavakçı’ya karşı Uğur Dündar çirkin sözlerle tepki gösterdi.

Kavakçı, son olarak Beyaz TV’de Nagehan Alçı’nın Med Cezir – Özel programına konuk olmuş ve Dündar hakkındaki iddialarını orada yinelemişti.

Dündar, “Merve Kavakçı çıksın ‘Uğur Dündar programda yalan söyledi desin’ özür dileyeceğim.  Ama onlara bu yalanlarını yalattıracağım” gibi seviyesiz sözlerle sarfetti.

“Rezil insanlar. Bunların üzerine sifon çekilecek. Benim çocuklarım çekecek o sifonu” gibi çirkin ifadelerle tehditler savurdu.

TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonu’na çağrılan medya patronlarından Turgay Ciner’in sahibi olduğu Habertürk TV’ye  Uğur Dündar’ın çıkarılıp böylesi küfür şov yaptırılması da manidardı. Habertürk’ün Uğur Dündar’ı “aklama” girişimi  dikkat çekiciydi.

Twitter’da da Dündar’ın üslubuna tepki yağdı. Tepkilerin bir tarafında da Habertürk  vardı.

İşte o tepkilerden bazıları:

uğur dündar senden olsa olsa murdar olur korkma ..:)

Uğur Dündar illa TV lere çıkmak istiyorsan Mehmet Ali yılmaz a git..Serdar Akinana iş veren adam sana da verir..!!!!!!

YıldırımYıldırım ‏@yidooz

Uğur Dündar, Merve Kavakçı olayı ile ilgili gazetecilere ‘Bunların üzerine sifon çekilecek.’ demiş. Bilmiyor ki üzerine sifon çekilmiş bile.

Uğur Dündar birilerinin üstüne sifon çekileceğini söylüyor ama konuştuğu ve yazdığı yerlerden kokudan geçilmiyor…!!!!

Uğur Dündar’ın çirkefleştiği konuşmasına bakılırsa birileri kuyruğuna basmış ve pek de ‘dürüst(?)’ olmadığı ortaya çıkacakmış korkusu?mu?

F.Altaylı-Habertürk-Cemaat artık bu üçlüyü dikkatle izleyeceğiz .gündüz uğur dündar akşam SSÖ habertürkte.!.taraf bitti geldi habertürk..

Uğur Dündar sen terbiyesiz, rezil bir tetikçisin umarım kirli çamaşırların ortaya çıkacaktır. Üzerine sifon çekilecek kişi de sensin.

Uğur Dündar ”Ben olmasam benim çocuklarım bunların üzerine sifonu çekecek!” diyor. Ah Uğur Dündar, o sifon sizin üzerinize çoktan çekildi!

Merve Kavakçı & Suna Vidinli hadisesinden sonra Uğur Dündar’ın da HaberTürk’ü seçmesi, tesadüf mü, tevafuk mu?

boşuna uğraşma uğur dündar ,kendini aklamak temize çıkman kolay olmayacak.

Pelin Çift denen spiker Uğur Dündar’ı sana bol bol yağ çekeceğim benim programıma çık dedi kesin.Bu nedir insan kendini bu kadar küçültür mü

 

MEDYAGUNDEM

ugur

CHP çöp demek susuzluk demek!

Su kesintisi ve sel sorunundan sonra İzmir’de yeni gündem toplanmayan çöpler oldu. Sosyal medya hesabından …

ht3

Habertürk’ün ByLock haberi uydurma çıktı

Emniyet Genel Müdürlüğünce, “215 bin kişilik ByLock listesinin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına iletildiği”ne dair haberin, genel …

ugur

İlk hedefimiz KK’yı devirmek!

Hayır oylarının yüzde 49 çıkmasının ardından muhalefet kanadında kavgalar eksik olmuyor. CHP’de hedefte Kılıçdaroğlu var. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir