Anasayfa / GENEL / CIA ajanlarına FETÖ’yü terkedin emri!
feto-abd

CIA ajanlarına FETÖ’yü terkedin emri!

Başta Malezya, Hindistan ve Gürcistan olmak üzere birçok ülkedeki FETÖ kurumlarında ABD uyruklu öğretim görevlisi ve öğretmenlerin istifa ettiği öğrenildi. Trump’ın ABD Başkanlığı koltuğuna oturmasına sayılı günler kala meydana gelen bu gelişme FETÖ’nün yurtdışı organizasyonunda şok etkisi yarattı.

Türkiye’nin uluslararası alanda FETÖ ile verdiği büyük takip sonuçlarını vermeye başladı. Birçok ülke FETÖ okullarını kapatırken, FETÖ okullarında görev yapan ABD uyruklu öğretmen ve öğretim görevlilerinin görevinden istifa ederek ülkesine döndüğü öğrenildi. Trump’ın ABD Başkanlığı koltuğuna oturmasına sayılı günler kala meydana gelen bu gelişme FETÖ örgütünde şok etkisi yarattı. ABD’nin CIA ajanlarını FETÖ okullarında görevlendirerek birçok ülkede istihbarat faaliyeti yürüttüğü biliniyordu. Bu ABD’li öğretim görevlilerinin FETÖ okullarından istifa etmesi “CIA artık FETÖ’yü eskisi kadar kullanışlı ve güvenli görmüyor” şeklinde yorumlandı.

TRUMP’TAN FETÖ’CÜ HAİNLERE VİZE ENGELİ

ABD’de başkan seçilen Donald Trump’ın göçmenlere yönelik politikaları kapsamında ülkeye çalışmak için gelenlere verilen vize türlerinden H-1B’yisınırlandırmayı, gerek görülürse kaldırmayı planladığı bildirildi. Washington Post gazetesinin haberinde, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD’deki okullarında görevlendirmek üzere özellikle Türkiye’den getirdiği öğretmenler için alınan H-1B vizesine, Trump yönetiminin bu vize türüne “suistimal edildiği için” karşı çıktığı belirtildi.

Habere göre, Temsilciler Meclisi üyesi Darrell İssia’nın, ülkedeki potansiyel iş imkanının yabancı ülke vatandaşlarına verilmesini durduracak ve gelecek yabancı çalışanların daha kalifiye olmasını sağlayacak bu yasayı Kongre’ye sunmasıyla başlayan “çalışma vizesi” tartışmasına 20 Ocak’ta başkanlık koltuğuna geçecek Trump’tan destek geldi. Konu hakkında konuşan Trump, H-1B vizesini “ucuz iş gücü” ve “büyük bir suistimal” olarak nitelendirdi.

-Sabah.com.tr-

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

1 Yorum yapıldı

  1. trump genel prensip olarak göçmenlere sıcak bakmayan biri çünkü kendi insanı işsizken göçmenlerin ucuz işgücü sağladığını düşünüyor bu fetöcüler için kötü haber ancak trumpın gelmesiyle abd bölgemizi kan ve gözyaşına boğan abd olmaktan çıkmayacak bu gerçeği unutmamak lazım trump pkkya yardımı keser fetoşu da bize verirse ki hiç sanmıyorum o zaman eskiden olduğu gibi köle efendi değil tamamen çıkarlarımıza odaklı temkinli seviyeli bir ilişki kurulabilir bizim abd nin yük katarı olacağımız bir ilişki değil bu millet 15 temmuzdan sonra artık bunu kaldıramaz kimse bu ülkede 15 temmuz yaşanmamış 1,5 senedir bu kadar cia/ süpernato operasyonu, pkk, daeş, fetö saldırısı bombalama olayı olmamış binlerce insanımız ölmemiş bunca acı yaşanmamış gibi davranamaz abd ile ilişkimiz zorunlu olarak sürse de incirlik kapatılmalı natodan da çıkılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir