Anasayfa / GENEL / CHP’yi de Rubin’i de havlatan aynı ‘üst akıl’
rubin

CHP’yi de Rubin’i de havlatan aynı ‘üst akıl’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ölümle tehdit eden CHP’li vekil Bozkurt’un üst aklı ortaya çıktı. Türkiye düşmanlığında birleşen CHP’li Bozkurt ile FETÖ beslemesi Amerikalı Neo-Con yazar Michael Rubin’in söylemleri arasındaki benzerlik CHP’nin üst aklın kuklası olduğunu bir kez daha gösterdi.

CHP Konya milletvekili Hüsnü Bozkurt, Halk Arenası programına katılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Saddam Hüseyin ve Kaddafi örneği vererek öldürmekle tehdit etti. CHP’li vekil Bozkurt’un ölüm tehditlerinin arkasındaki güç de ortaya çıktı.

CHP SIRTINI ÜST AKLA YASLADI!
Geçtiğimiz günlerde “Recep Tayyip Erdoğan artık yolun sonuna geldi” diye küstahca tweetler atan FETÖ beslemesi Rubin, ardından ise “Demeçler, ihtişam ve tehditler bir ülkeyi güçlü kılmaz. Aynen Kaddafi’ye sorun” şeklinde paylaşımlarda bulundu. Erdoğan’ın sonunun Kaddafi gibi olacağını söyleyen CHP’li vekil Bozkurt’un da Rubin gibi aynı ifadeleri kullanması ihanet ittifakının kirli planlarını da gözler önüne serdi. Türkiye’yi şahlandıracak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne karşı topyekün saldırıya geçen Haçlı İttifakı sandıktan ‘evet’ çıkması halinde Türkiye’yi alçakça tehdit etmeye başladı. Üst aklın içimizdeki kuklaları da kaos planlarına destek veren açıklamalarda bulundu. FETÖ-PKK gibi taşeron terör örgütlerini Türkiye’nin üzerine salan emperyalist güçler CHP’li vekillere de darbe ve iç savaş propagandası yaptırtarak ortam hazırlamaya çalışıyor. 16 Nisan öncesi toplumda korku ve panik havası yaratmaya çalışan CHP’li Bozkurt aynı FETÖ beslemesi Rubin gibi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Saddam Hüseyin ve Kaddafi örneği vererek öldürmekle tehdit etti.

ust2

MEDYAGUNDEM

rubin2

FETÖ’nün havlattığı Amerikan köpeği!

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında yazdığı küstah mesajlarla gündeme gelen FETÖ beslemesi Michael Rubin, bu kez de …

rubin-bharara

Bu FETÖ’cüler yüzünden biz de ABD üslerine el mi koyalım

Yeni Akit gazetesinde Abdurrahman Dilipak’ın “Adaletin bu mu dünya!” başlıklı yazısı şöyle… Biliyorsunuz, ABD 11 …

kemal-dundar

CHP’liler birbirlerini yiyor!

Referandum hezimeti sonrasında CHP’de tartışma başladı. Bazı CHP’liler Kılıçdaroğlu’nu suçlarken bazıları da Hüsnü Bozkurt’u ekrana …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir