Anasayfa / GENEL / CHP’nin temsili Atatürk’ü törende küfür etti!
kufur

CHP’nin temsili Atatürk’ü törende küfür etti!

CHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği Atatürk’ün Tekirdağ’a gelişinin 87. yıl dönümü kutlamaları yapıldı. Temsili Atatürk’ün limandan gelişi esnasında ise ‘Erkekleri S…tir edin. Kadınları huzuruma getirin. Ben tek tek yerleştiririm” demesi ise dehşetle karşılandı.


Atatürk’ün harf inkılabına 87 yıl önce başlangıcını yaptığı Tekirdağ’a gelişi sahilde olan iskelede temsili bir şekilde canlandırıldı. Geminin iskeleye yanaşması ve iskeleden karaya çıkan Halaskar gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları iskeleden yürüyerek sahilde bekleyen araca binmek için hareket ettiler. Bu yürüyüş esnasında Tekirdağ ile ilgili bilgiler alan Temsili Atatürk, kendisini karşılayan mülki erkanı da selamladı. Halkın büyük tezahüratlarıyla temsili Atatürk’ü canlandıran Devlet Sanatçısı Gökhan Akyüz sahilden çevredekileri selamladı. Ayrıca sahilde Harf İnkılabı anıtına çelenk konuldu. Saygı duruşu, istiklal marşı okunması sonrası buradaki program sona erdi.


ATATÜRK’TEN ŞOK KÜFÜR

Öte yandan CHP’li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonunda küfür şoku yaşandı. Devlet Sanatçısı Gökhan Akyüz, limandan temsili yürüyüş esnasında protokolün önünde Tekirdağlılara küfür etti. Kameralar önünde yaşanan küfür olayı herkesi şaşırttı. Saniye saniye kameraya yansıyan görüntüde temsili Atatürk yanındakilere ‘Bunları not edin. Erkekleri s…tir edin. Kadınları huzuruma getirin. Ben tek tek yerleştiririm” diyor.

ATATÜRK’ÜN MİRASINA SAYGISIZLIK

Öte yandan CHP’li belediyenin organizasyonunda yaşanan skandalla ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. Gazi Mustafa Kemal’in aziz hatırasına çirkince saldıran sanatçıyla ilgili bir soruşturma açılıp açılmayacağı ise merak konusu oldu. Sanatçının haberlerin yayınlanmasının ardından telefonlarını kapatarak kayıplara karıştığı ortaya çıktı.

ALBAYRAK: HOŞ BİR DURUM DEĞİL

Tekirdagtaraf.com’a konuyla ilgili açıklama yapan Büyükşehir Başkanı Kadir Albayrak, “Hoş bir durum değil” demekle yetindi. Konuyla ilgileneceğini kaydeden Albayrak, sorularımızı cevaplamaktan kaçındı.

BASIN DANIŞMANI DA KÜFÜR ETMİŞTİ

Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Namık Koçak da kameralar huzurunda gazeteci Nijat Ayvaz’a geçen hafta ‘S..tir git ulan buradan” demişti. Bu küfürün ardından ise gazeteciler belediye önüne siyah çelenk koymuştu.

KONSERDE KÜFÜR ETMİŞTİ

19 Mayıs’ta sahilde düzenlenen konserde sahne alan Fallen İsimli bir grup içinde Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ında bulunduğu kalabalığa İngilizce küfür etmişti. Albayrak, Fallen grubunun seslendirdiği yabancı parçaları dinlemişti. Grubun bir üyesi seyircilere dönerek ‘you fucking jump’ sözünü bağırarak söylemişti.

(Tekirdağ Taraf)

1 Yorum yapıldı

  1. düzey bu! ne kadar kaşalot var chp de. Mhp nin de farkı yok bahçeli cumhurbaşkanımız yüzde 52 yle seçildiği günden beri kıskançlıkta kendini aştı hergün yalan söylüyor, anayasayı kendine göre çarpıtıp hakaret ediyor bugün yine cumhurbaşkanımıza hakaret etti kıskançlıktan bahçelinin gözleri kararamış, nefret bürümüş her yanını bu lafları bahçeliye söyleten bu hırsa sebep olan nasıl hastalıklı bir kıskançlıktır anlamakta zorluk çekiyorum. Ah! ah! cumhurbaşkanım sen başbakanken ne güzel geliyordun bu kifayetsiz adamların hakkından. Lafını yiyen ayağa kalkamıyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir