Anasayfa / GENEL / CHP’nin kanalında küfür arenası
halktv

CHP’nin kanalında küfür arenası

Halk TV’de yayınlanan Halk Arenası programına konukların küfürlü sohbeti damga vurdu. Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen’in konuk olarak katıldığı programda küfürler havada uçuştu. ekrandaki bu skandala İzmirli seyirci de alkışlarıyla destek verdi.


CHP’nin kanalı Halk TV’de yayınlanan Halk Arenası programında dün gece tam bir skandal yaşandı. Programın konuklarından konukları Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen adeta küfür etme yarışına girdiler. Açık açık küfürlerin havada uçuştuğu programda sunucu Uğur Dündar’ın küfürleri engellemek bir yana çok eğlendiği görüldü.


Gazeteci Uğur Dündar’ın hazırlayıp sumduğu Halk Arenası bu hafta İzmir’den yapıldı. Programa konuk olarak katılan iki azılı AK Parti düşmanı Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen, İzmir’deki Halk Arenası canlı yayınında sık sık küfür etti.


İzmir’den yayınlanan ve Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası’nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü’ydü.

Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.

”BEN A.. KOYACAĞIM”
Önce Yaşar Nuri Öztürk, “milletin a.. koyanların ben a.. koyacağım” dedi. Müjdat Gezen buna destek verek “ben yorgunum benim için de koy” ifadelerini kullandı. Yaşar Nuri Öztürk’ün başlattığı küfürlü sohbette uzun süre devam etti. Halk TV ekranlarını açanlarsa küfürlü program için RTÜK2ü göreve çağırdı.

”SİZE NE P*ZEVENKLER”

Yaşar Nuri Öztürk’ün küfürlerinin ardından bu kez sahnede sıra Müjdat Gezen’e geldi. Hızını alamayan Gezen, içkisine karışanlara yönelik olarak, “size ne lan dallamalar, p*zevenkler” diye konuştu.

SALON YIKILDI
İkilinin karşılıklı küfürlü sohbeti uzun süre devam etti ve her iki diyalogda da İzmirli seyirci ve Uğur Dündar’ın oldukça eğlendiği gözlendi.

MEDYAGUNDEM

ugur

CHP çöp demek susuzluk demek!

Su kesintisi ve sel sorunundan sonra İzmir’de yeni gündem toplanmayan çöpler oldu. Sosyal medya hesabından …

ugur

İlk hedefimiz KK’yı devirmek!

Hayır oylarının yüzde 49 çıkmasının ardından muhalefet kanadında kavgalar eksik olmuyor. CHP’de hedefte Kılıçdaroğlu var. …

halktv4

CHP’nin kanalından darbe çağrısı

CHP’nin resmi kanalına dönen Halk TV’de darbe çağrısı yapıldı.

1 Yorum yapıldı

  1. chp nin kanalına ancak böylesi yaraşır..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir