Anasayfa / ANALİZ / CHP’nin kanalı oldu KANALİZASYON!
halkhabertv

CHP’nin kanalı oldu KANALİZASYON!

MEDYAGÜNDEM- Kamuoyunda “CHP’nin televizyonu” olarak bilinen Halk TV adını “Halk Haber” olarak değiştirip, başına da Oda TV ekibinden Hakan Aygün getirildikten sonra, “mahalle ağzı” ile kışkırtan, provoke eden, ucuz hamasetle halkı galeyana getiren, ekranından “çamur akan” bir yayıncılığa başladı.

Teknik anlamda da “çamur akan” kanal, yayınladığı sözde “görüntülü analiz”li klipler yayınlayıp, “ucuz ve sefil bir dil”le provokasyon kanalına dönüştürüldü. CHP’nin kanalı deyim yerindeyse “KANALizasyon” oldu.

Son olarak Fenerbahçe’yi kullanarak çirkin bir siyasi provokasyona imza atan Halk Haber, Ak Parti iktidarına karşı CHP ile paralel en aşağı ve en ucuz bir üslup ile Sözcü’den de daha kalitesiz bir yayıncılığa imza atıyor.

CHP’nin televizyonu olarak da bilinen Halk Haber TV’de, Fenerbahçe’ye Lazio maçı öncesi yayımlanan ‘destek klibinde’ verdiği siyasi mesajlar pes dedirtti.

Kurtuluş Savaşı’ından sahnelerin yer aldığı klipte, “Türkiye’yi karanlığa sürükleyen iktidar sahipleri” ile başlayan ve “Fenerbahçe’nin attığı goller kime” diye devam eden klipte CHP, Meclis’te yürütemediği muhalefetini Fenerbahçe’yi kullanarak çirkin bir provokasyona imza atıldı.

Sosyal paylaşım sitelerinde büyük tepki gösterilen klibe karşı Fenerbahçe yönetimi göreve çağrıldı.

Yine aynı kanalda bazı gazeteciler için hazırlanan klipte, Ahmet Altan, Hasan Cemal, Uğur Dündar, Ece Temelkuran, Nuray Mert, Ayşenur Aslan ve Amberin Zaman Nazi kampındaymış gibi gösterildi. Akılları sıra Türkiye’de bir “Nazi kampı” yaratıldığu kara propagandası yapıldı.

Etkili muhalefetin yolunun küfür, hakaret, kışkırtma, provokasyondan geçtiğini sanan, karanlık “ODA”ktan aşina olduğumuz zihniyet anlaşılan CHP ve yandaşı medyayı iyice esir aldı.

Halk Haber TV’de Hakan Aygün yönetiminde resmen müptezelliğin tarihi yeniden yazılıyor.

Bu arada Oda TV davasında Soner Yalçın’ın Hakan Aygün ile işbirliği halinde nasıl Deniz Baykal’dan nasıl Halk TV’yi ele geçirme planları yaptıklarının çarşaf çarşaf belgeleri ortaya dökülmüştü. Halk TV’yi ele geçirmek için yoğun uğraş veren Soner Yalçın, anlaşılan amacına ulaşmış durumda. Karanlık “ODA”kın “adamları” o kanalda “psikolojik harekat” nasıl en rezil biçimde yapılır gösteriyorlar.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir