Anasayfa / GENEL / CHP’nin ikinci adamından itiraf gibi sözler; vaatlerimiz palavra!
hurriyet-enis2

CHP’nin ikinci adamından itiraf gibi sözler; vaatlerimiz palavra!

CHP’nin ikinci adamı Berberoğlu’ndan itiraf gibi açıklama… CHP’in vaatlerinin palavra olduğunu bizzat kendileri söyledi!


MEDYAGUNDEM.COM- CHP’nin 7 Haziran seçimi için bugüne kadar bol keseden para dağıttığı seçim vaatlerinin palavra olduğu bizzat CHP’nin ikinci adamı tarafından itiraf edildi…

Nasıl mı?

Hürriyet’teki şu habere bakın:

hurriyet-enis

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili adayı Enis Berberoğlu, yarın açıklayacakları projeler ile ilgili NTV yayınında ipuçlarını vermiş.

Berberoğlu “Yılın projesi konusunda benden bir şey alamazsınız. Duyduğunuzda, çok uçuk kaçık bir şey olmadığı için de inandırıcı. Uzun zamandır hazırlanıyor, bir yılı aşkın bir zamandır genel merkezde bunun hazırlıkları sürüyor. Açık açık söylüyorum. Üç ayağı var bu projenin. İstihdam, üretim, yatırım… Vatandaş da bu cebindeki paranın ne kadar artacağını bilecek. Bu bir vizyon projesi. şu ana kadar paylaşım ayağını konuştuk. CHP’nin ekonomi ayağında kendisini göstermesi açısından çok önemli.” demiş.

Hürriyet de “İnandırıcı bir proje açıklayacağız” diye başlıkla haberi yayınlamış.

Berberoğlu “İnandırıcı bir proje açıklayacağız” diyerek, şimdiye kadarkilerinin inandırıcı olmadığını kısaca palavra olduğunu sanki söylemiş!

Yani CHP’nin şimdiye kadarki vaatlerine kimse inanmamış, şimdi bir kez daha milleti nasıl kandırırız diye yol yapıyorlar!

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

enis

Kızı da vatan haini babasının izinde

CHP’li Enis Berberoğlu, MİT TIR’larının durdurulmasıyla ilgili dava kapsamında tutuklanmıştı. Casusluğu tescillenen Berberoğlu’nun kızı Dilara …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

1 Yorum yapıldı

  1. aydın doğan, chp iktidar olursa bir bakanlık kapar da kendisini kurtarır diye berberoğlu nu chp ye yamadı ama hiç heveslenmesin chp ye iktidar yüzü gösteremeyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir