Anasayfa / GENEL / CHP’li vekil TRT binasını bastı!
trt1

CHP’li vekil TRT binasını bastı!

CHP’li vekiller zorbalığı ve kanun tanımazlığı kendileri için bir ayrıcalık haline getirdi. CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, TRT binasına bilgi vermeden gelerek TRT Genel Müdürü Şenol Göka’ya açık açık hakaret ederek ana muhalefet partisinin sabıka dosyasına bir vukuat daha ekledi.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Levent Gök, TRT Türk’te yayınlanan bir programda CHP ve Atatürk’e hakaret edildiği iddiasıyla TRT Genel Müdürü Şenol Göka’nın makamını izinsiz olarak bastı. CHP’li Gök, TRT binasında basın mensuplarının gözü önünde TRT Genel Müdürü Göka’ya hakaretler yağdırdı.

CHP’li Gök, “Seni de kabul etmiyoruz, sen burada genel müdürlük yapamazsın” şeklinde maksadını aşan açıklamalarda bulundu.

CHP’li Gök, skandal hareketler ve sözler sarfederek “Seni de kabul etmiyoruz, sen burada genel müdürlük yapamazsın” diyerek elindeki dosyayı masaya çarptı.

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir