Anasayfa / Mansetalti / CHP’li Koç’un en yakınındaki adamı torpilli memur çıktı!
haluk-koc1

CHP’li Koç’un en yakınındaki adamı torpilli memur çıktı!

Paralel örgütün eline tutuşturduğu “torpil listesi” ile kamuoyu karşısına çıkan CHP’li Haluk Koç’un en yakınındaki adamı torpilli memur çıktı.


MEDYAGUNDEM.COM- “KPSS’ye girmeden torpille üst düzey görevlere getirilen isimler” diyerek bir liste açıklayan ve paralel medya tarafından manşetlere çekilen CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç’un en yakınındaki isim torpilli memur çıktı!

Koç’un basın danışmanı Baha Ülgen’in devlet memuriyetine Turizm Bakanlığında basın müşaviri olarak istisnai kadrodan sınavsız biçimde girdiği öğrenildi. 2001 yılında TRT’ye nakil yoluyla geçiş yaptığı, 2008 yılında maaşı çok yüksek olan ve çok vasıflı kişilerin atanması gereken “Genel Müdür müşaviri” kadrosuna alındığı ortaya çıktı. Ülgen’in Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi mezunu olduğu, bu kadroda sadece 11 gün kaldıktan ve maaşı kanuna karşı hülle yapılarak yükseltildikten sonra “müşavir” kadrosuna  atandığı öğrenildi. Maaşını TRT’den alan geçici görevle TBMM’de çalışan torpilli Baha Ülgen, “torpil listesi” diye ortaya çıkan CHP’li Haluk Koç’un danışmanlığını yürütüyor.

Ak Parti  İstanbul Millletvekili Bülent Turan da Koç’un paralel örgüt tarafından eline  tutuşturulan listeyle hareket ettiğini açıklayarak danışmanına ilişkin de şu tivitleri paylaştı:

bulent-turan

 

MEDYAGUNDEM

portakal

FETÖ artığı Portakal’dan yalanla algı operasyonu

Yayında ‘AK Parti milletvekili aday adayı avukat Murat Efe’nin hakim olarak atandığını’ söyleyen Fatih Portakal’a, …

kemal1

Ya cahil ya yalancı!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 15 Temmuz yakınlarına getirilen askerlik yapmama haklarının PKK’yla mücadelede …

kemal-feto1

CHP FETÖ ayarlarına geri döndü

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “OHAL KHK’ları yargısal denetime tabi değil. Hal böyleyken CHP’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir