Anasayfa / GENEL / CHP’li gazeteci pedofiliden tutuklandı; soysuz medya sessiz
recep7

CHP’li gazeteci pedofiliden tutuklandı; soysuz medya sessiz

Manavgat’ta haftalık yayınlanan bir gazetenin İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Recep Memili küçük yaşta kız çocuğuna taciz suçundan tutuklandı. Memili’nin CHP’li olduğu ortaya çıktı.

Olay 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde ortaya çıktı. Gazete çalışanın ihbarı ve şikayeti üzerine harekete geçen emniyet güçleri olayı aydınlatmak üzere harekete geçti. Recep Memili’nin sosyal medya sayfalarını inceleyen ekipler, Recep Memili’nin sosyal medya hesaplarında küçük yaşta kız çocuklarıyla cinsel içerikli yazışmalarına, küçük yaşta kız çocuklarının müstehcen fotoğraflarına ve cinsel taciz içeren maillere rastladı.

Olayın ortaya çıkmasını saglayan @dilaylianlatim önce CHP’li yöneticilere CHP’ye yakın yerel gazeteci pedofili sapık ile ilgili yardım istemiş ve aldığı cevap:

Bugün CHP İlçe Örgütü’ne konuyu anlatmaya gittiğimde aldığım cevap “BASINA VERME SENİN ADIN KİRLENİR” oldu, bunu da ekleyeyim.

— Dilây (@dilaylianlatim) 11 Ocak 2017

Aynı kişinin, küçük bir kız çocuğu olduğunu düşündüğü kişi ile Skype görüşmeleri: pic.twitter.com/IYVnIqyb3L

— Dilây (@dilaylianlatim) 11 Ocak 2017

Sapık gazeteci Recep Memili’nin CHP’li yöneticiler korumaya çalışsa da emniyet olayın peşini bırakmadı. Sapık SOL kökenli ve CHP ile ilişkili olunca CHP yardım çağrısına tehdit ile cevap vermiş, örtpas için uğraşılmış. Tabi bu konu sapık CHP’li olunca bu konuları sık haber yapan medya-basında da yer almadı. Geceyi Manavgat Emniyet Müdürlüğünde geçiren Recep Memili Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Alanya L Tipi cezaevine teslim edildi.

Sapıkların dini-ırkı-mezhebi kültürel-sosyal inanışı yoktur. Sapık sapıktır. Bir camiadan sapık çıktı diye tüm camiayı hedefe koymak etik ve vicdani değildir. Ama sapığın korunması suça ortaklıktır. CHP yönetiminin konuya duyarsız kalan Manavgat CHP ilçe teşkilatı hakkında idari işlem yapmasını bekliyoruz.

-ejderhaberajansi.com-

recep14

recep13

recep3

recep2

recep1

recep12

recep11

recep10

recep7

recep8

recep9

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir