Anasayfa / GENEL / CHP’deki FETÖ’cü Erdem fırıldak gibi!
eren1

CHP’deki FETÖ’cü Erdem fırıldak gibi!

CHP’li Eren Erdem dün böyle diyordu, bakın bugün ne diyor? Rusya ile yaşanan kriz sırasında Türkiye’ye cephe alıp, akıl almaz suçlamalar yönelten CHP milletvekili Eren Erdem, “Eğer Türkiye-İran karşı karşıya gelirse, Türkiye’ye karşı İran safında olurum” diye konuşmuştu.

Bu sözleri büyük tepki toplayan Eren Erdem, 16 Nisan halkoylamasının ardından sosyal medyada yine gündem oldu.

Halkoylamasında ‘Evet’ çıkmasının ardından CHP ve HDP ‘mühürsüz pusula’ bahanesiyle seçimlerin şaibeli olduğunu iddia ederken, Eren Erdem’in 16 Nisan’dan önce attığı bir tweet dikkat çekti.

eren1

6 Nisan tarihinde, “Hile yapacaklar, çalacaklar diyerek sandığa katılımı düşürmek istiyorlar. Kimse birşey çalamaz. 300 bin kişiyle nöbette olacağız. Sandığa” diye tweet atan Erdem, halkoylamasından bir gün sonra ise, “Diktatör, OHAL’i 3 ay daha uzatmış. Oy çalarak aldığı seçimin getirdiği yetkilere kadar OHAL ile devam diyor. Hırsızsınız, hesap vereceksiniz” dedi.

eren2

Eren Erem’in 300 bin kişiyle oylarını nasıl çaldırdığı ise merak konusu oldu.

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir