Anasayfa / GENEL / CHP’deki Atatürk’ü indirme skandalına Selvi Kılıçdaroğlu adı da karıştı!
selvi1

CHP’deki Atatürk’ü indirme skandalına Selvi Kılıçdaroğlu adı da karıştı!

Melih Gökçek, CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok’un, odasındaki Mustafa Kemal portresini indirmesiyle başlayan krizle ilgili yeni bir iddiada daha bulundu.


CHP’de günlerdir süren Atatürk posterini indirme krizi üzerine MYK’da Aylin Nazlıaka’nın kesin ihracı talebi ile yüksek disiplin kuruluna sevk edilmesi kararı verildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, iddiaların odağındaki isim olan Zeynep Altıok’un Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun samimi arkadaşlarından biri olduğunu ifade ederek “Kılıçdaroğlu istese de Zeynep Altıok’a ceza falan veremez.” ifadelerini kullandı.

Gökçek, bu açıklamalarının ardından Aylin Nazlıaka’nın sıradan bir ihtarla durumu kurtaracağını da sözlerine ekleyerek “Aylin bir de bana bu kadar kızar durursun… kim sana şu olayda benim sahip çıktığım kadar sahip çıktı?..Diyorum ya…Kıyağımı unutma…” dedi.

İşte o tweetler:

melih1 melih2 melih3

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir